Honza, Daniel a Lucka zahynuli cestou z oslavy: Slavomír (18) měl řidičák jen týden

Autor: lm - 
4. dubna 2017
13:45

Řidičák měl jen týden a už usedl za volant opilý. Při tragické nehodě z pátku na sobotu zahynuli tři mladí lidé. Mladý řidič Slavomír (18) byl obviněn z usmrcení a ublížení na zdraví. Po propuštění z nemocnice putoval rovnou do policejní cely.

Tři lidé zahynuli při tragické dopravní nehodě a dalších šest skončilo v nemocnici. Z páteční oslavy 18. narozenin Slavomíra se domů už nevrátili Ján Drobňák (†18), Daniel Nehila (†17) a Lucie Machevková (†17). Osm kamarádů se natěsnalo do džípu Suzuki Vitara s otevřenou střechou, za jehož volant usedl právě opilý oslavenec Slavomír. Řidičák měl jen týden a ze zatím nezjištěných důvodů s vozem na rovince sjel ze silnice a několikrát se převrátil.

Chata, na níž mladí lidé oslavovali, podle místních leží v obci Kamenica a patří tamnímu starostovi Ladislavu Urdovi. Tomu by mělo rovněž patřit auto, které havarovalo. Slavomír je totiž podle slovenským médií jeho vnukem. Je to hrozné neštěstí. Přímo se dotýká mě i mých blízkých. Nedokážu o tom mluvit,“ řekl smutně Novému Času Ladislav.

Slavomír po nehodě nadýchal 0,42 promile. Po propuštění z nemocnice putoval rovnou do policejní cely. Vyšetřovatelé ho obvinili z usmrcení a ublížení na zdraví. Hrozí mu za to až deset let v kriminále. Vyšetřovatel podal návrh na vzetí obviněného do vazby.

Video Policie obvinila řidiče (18), který při nehodě zabil tři kamarády. - TV JOJ

oliiiii3 ( 19. září 2017 09:25 )

V 18 a dostane takové auto, veze sebou omladinu a přitom se napije, kde to jsme, že mu rodiče nekoupili tříkolku, tohle by se nestalo.

kecal ( 8. dubna 2017 04:30 )

Tak dědečku a teď si to užij i s vnoučkem. Kolik euro tě bude stát nevinna toho parchanta Ať tě rodiny těch usmrcených nenávidí.

kecal ( 8. dubna 2017 04:17 )

bandour ( 4. dubna 2017 17:46 )

balika ( 4. dubna 2017 16:46 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud