Stalker, který sledoval ženu sebevraha obviněného z pedofilie: Doma věznil a týral manželku!

31. 3. 2017
10:45

Jednu doma věznil, bil a psychicky týral, druhou pronásledoval?! Dvaašedesátiletý invalidní důchodce z Nýrska čelí dalšímu obvinění. Poté, co byl zatím nepravomocně odsouzen za pronásledování jiné ženy k podmínečnému trestu, přišla na policii jeho manželka, která tvrdí, že je jeho další obětí.

Dvaašedesátiletý Milan B. musel v úterý k soudu kvůli obvinění ze stalkingu. Pronásledovat měl Martu J., která před dvěma lety ve známém případu přišla o partnera Vlastimila. Ten byl na základě obrázku, který jeho dcera nakreslila u logopedky, vyšetřován pro podezření z pedofilie. Tíhu obvinění ale neunesl a oběsil se.

Milan Martě podle obžaloby poté, co ho odmítla, dokola vyznával sms zprávami lásku a několikrát denně ji prozváněl. Když ani to nepomohlo, začal být vulgární a útoky ještě stupňoval. Když si pak žena změnila číslo, začal ji pomlouvat na Facebooku a umisťovat tam její soukromé fotografie.

U soudu vše popřel, soudce mu ale neuvěřil. Uložil mu nakonec dvouměsíční podmíněný trest, který mu odložil na zkušební dobu jednoho roku. Tím ale problémy Milana B. teprve začaly. Jeho přítomnosti u soudu totiž využila jeho o osmnáct let mladší manželka, která utekla z bytu, v němž ji věznil, a vydala se na policii.

"V bytě, kde bydlí, jí nedovoloval samostatný pohyb, nepouštěl ji ven. Měl ji také fyzicky napadat. Muž byl obviněn z trestných činů vydírání, omezování osobní svobody a týrání osoby žijící ve společném obydlí," uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Podle Klatovského deníku žena dělala Milanovi B. od podzimu 2015 pečovatelku, pak prý byla donucena si ho vzít. Údajně jí vyhrožoval, že pokud neřekne ano, zabije jejího syna i bývalého manžela. Od té doby ji doma věznil, bil a vyhrožoval jí i zabitím. Žena několikrát utekla, vždy ji ale výhrůžkami donutil k návratu.

Policisté muže proto zadrželi a ve čtvrtek na něj byla uvalena vazba. "Důvodem jsou obavy, že by mohl pokračovat v trestné činnosti, a to s ohledem na to, že jeho jednání trvalo delší dobu a že byl pro násilnou trestnou činnost odsouzen, naposledy nepravomocně pro nebezpečné pronásledování,“ řekla listu okresní státní zástupkyně Jiřina Vítovcová.

khonsun ( 17. srpna 2017 23:34 )

Obvinen z pedofilie? Podle jakeho zakonneho predpisu? Co to je za slaboduchost? Zadny paragraf v nasem tr. zakoniku o pedofilii neni. Mystifikujete lidi.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud