Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C

Způsobil počernická jatka žal? Útočníkův kamarád se před útokem utopil ve vaně

Autor: dce - 
12. března 2017
07:00

Čtyři pobodané museli ve středu v pražských Počernicích ošetřovat záchranáři. Jak se ukázalo, jedním z nich byl i útočník, který své tři kamarády pobodal před domem jednoho z nich. Bohužel jedna z obětí svým zraněním podlehla. Za celou věcí podle známých stál žal a smutek nad smrtí kamaráda, ten se údajně po požití drog utopil ve vaně.

Středeční potyčka v Horních Počernicích si vyžádala jeden lidský život. Dan podlehl zraněním, z jejichž způsobení je podezřelý jeho kamarád Karel Š. (25). Přitom původně nebyl cílem jeho útoku. 

Tím měl být třetí mladý muž, který podle zdroje Blesk.cz útočníkovi dlužil peníze za drogy. Danovo dvojče Marek i třetí oběť zatím v nemocnici dál bojují o život.

Známý čtyř mladíků ale za celou věcí vidí jiný důvod. Má jím být další mrtvý přítel a drogy. Den před incidentem podle něj zemřel jejich další kamarád. „Utopil se ve vaně, zfetovaný, nerozdýchali to,“ objasnil Blesku.

Video Pachatel pobodal dva lidi a ujel. - David Malík

6. března v Horních Počernicích skutečně záchranka zasahovala - jen kousek od místa potyčky byl v bytě ve vaně nalezen mrtvý muž. Příčina úmrtí je vedena jako neznámá.

Kamarádka dvojčat Dana s Markem toto ale rozporuje. Smrt mladíka ve vaně podle ní nemá s incidentem ze středy nic společného...

Policisté v souvislosti s incidentem už obvinili pětadvacetiletého Karla. "Dopustil se vraždy, v jednom případě dokonané a ve dvou případech pokusu o vraždu," upřesnil policejní mluvčí Tomáš Hulan a doplnil, že podezřelý skončil na základě názoru psychiatra v příslušném zdravotnickém zařízení. Více podrobností k případu s ohledem na jeho vyšetřování nechtěl sdělit.

tomik007 ( 12. března 2017 14:30 )

POCZERNICE - Pernikova chaloupka Respubliky

rexrothak ( 12. března 2017 14:18 )

Feťácká story.

dietr ( 12. března 2017 14:01 )

Typičtí praští prostituti

sensadrak ( 12. března 2017 13:55 )

Mýlíš se, to jsou typičtí voliči Zemana, potažmo SPD, či komoušů.

apple ( 12. března 2017 09:42 )

 Smažky škoda není.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud