Český lyžař (†44) zahynul v italských Alpách: Ve vysoké rychlosti narazil do skály

Ilustrační foto  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: lm - 
16. února 2017
13:17

Čtyřiačtyřicetiletý český turista zahynul po pádu v lyžařském rezortu v italském Bormiu. Jiří A. pravděpodobně ve vysoké rychlosti ztratil kontrolu nad lyžemi, vylétl ze sjezdovky a narazil do skály. Cestou do nemocnice bohužel zemřel.

K tragickému incidentu došlo ve středu 15. února krátce před druhou hodinou odpoledne. Podle italského deníku Il Giorno, který o případu informoval, k nehodě došlo na sjezdovce v lyžařském areálu Bormio.

Český turista Jiří A. (†44) tu měl podle italského deníku strávit několik dní s kamarády. Zatím není zcela jasné, jak k nehodě došlo, ale vypadá to, že muž ztratil kontrolu nad lyžemi a ve vysoké rychlosti vylétl mimo sjezdovku, kde narazil do skály.

Ačkoliv měl mít muž na hlavě helmu, při nehodě utrpěl velmi vážná zranění. Pro zraněného lyžaře přiletěl vrtulník, cestou do nemocnice ale bohužel boj o život prohrál.

Natalkajesmutna ( 23. dubna 2017 22:45 )

 Vy tupci!!! Byl to člověk co si užíval života měl dvě dcery úžasnou manželku. A tohle, rodiče byli na pohřbu debilové!!!! A nevěříte? Mám vám poslat fotku parte!?! Styďte se tohle už neřůkejte !!!🖕🏻🖕🏻🖕🏻

xoxoxo ( 16. února 2017 18:47 )

Doufam ze priste az nekoho sejmou tak to budes ty zamindrakovana Frndo!!

zkratik ( 16. února 2017 15:25 )

ty tomu věříš?To tvrdili i o Jožo Rážovi

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud