Děsivá pracovní nehoda: Muže v mlékárně silně poleptal louh

Ilustrační foto  (Autor: Zdeněk Matyáš)
Autor: aba - 
4. února 2017
17:45

K vážnému pracovnímu úrazu došlo v pátek v mlékárně Euroserum s.r.o. ve Stříbře. Za zatím nejasných okolností tu jednatřicetiletého muže při pracovní činnosti vážně poleptal hydroxid sodný, známý také jako louh.

Muž má louhem zasažené nohy, ruce i oko. Jeho zranění byla natolik vážná a rozsáhlá, že musel být letecky přepraven na pohotovost, odkud byl převezen na popáleninové oddělení nemocnice Královské Vinohrady v Praze.

„Stalo se mu to při čištění a vím, že někdo porušil předpisy. Teď se tady hodně vyšetřuje. Jestli ale firma, nebo on, tak to nevím. Víc ale říct nemůžu, máme přísný zákaz fotit a i mluvit, je mi to líto, ale kdybych řekl víc, mám hned vyhazov,“ vyjádřil se jeden ze zaměstnanců mlékárny pro server krimi-plzeň.

V této mlékárně nejde o první případ podobné nehody. Loni v září uniklo ze stejného zařízení asi tisíc litrů kyseliny dusičné, žíraviny, která se vylila na ploše asi 30 čtverečních metrů. Čtyři lidé byli tehdy převezeni do nemocnice s podezřením na podráždění dýchacích cest. 

agfor ( 5. února 2017 02:19 )

Tak sorry. V životě jsem v mlékárně nebyl a mléko nepiji.

agfor ( 4. února 2017 17:58 )

 A ten louh tam byl jako zdravá přísada do mléka ?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud