Vraždící babička zabila syna (†18) a pobodala dceru před zraky zděšených vnoučat potřísněných krví

Autor: shp - 
30. 1. 2017
22:29

Neustála rodinnou hádku, přeskočilo jí v hlavě, vzala do ruky nůž a rozhodla se, že zabije své děti před zraky vlastních vnoučat. Janel Francis (45) z Pensacoly na Floridě začala bodat do svých potomků hlava nehlava. Syna ubodala k smrti, dceru se jí podařilo zranit tak, že skončila na jednotce intenzivní péče.

Janel Francis nyní čelí obvinění z vraždy vlastního syna Devana Francise (†18) a pokusu o vraždu dcery Gabrielle Torrence (24). Její děti ve věku čtyř a pěti let přitom byly svědky celé děsivé události, která je navždy poznamenala. Svědkovi, který byl na místě, vypověděly s hysterickým pláčem: „Babička právě zabila mámu.

Naštěstí to nebyla pravda. Gabrielle Torrence však skončila na jednotce intenzivní péče, kde se dosud léčí. Její bodná zranění jsou příliš vážná. Děti skončily prozatím v péči své prababičky, která s rodinou také bydlí. Vraždící babička je hospitalizována. Podle všeho se po vraždění začala sama bodat do hrudníku. V jakém je stavu, však není známo.

Co drsnou rodinnou hádku odstartovalo, není přesně jasné. Vztahy mezi příbuznými nebyly nejlepší, což ještě zhoršovala situace v malém domku. V něm žilo až příliš mnoho lidí. Celou situaci nyní vyšetřuje policie. Torrence se snad ze svých zranění dostane. Její matka se podle všeho zpoza mříží jen tak nedostane.

Doporučujeme
pepsl ( 31. ledna 2017 04:38 )

Babička byla navedena zlým Putinem.

tomik007 ( 31. ledna 2017 02:00 )

UZ JSEM SE LEKL ze to je k fotce Gregorovy s kraliczkem

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud