Zloděj, kterého Kňažko postřelil, prý mluvil česky: Přesně věděl, kde jsou cennosti

Autor: dce - 
12. ledna 2017
09:29

Rušných více jak 24 hodin má za sebou slovenský herec Milan Kňažko. V noci na středu se k němu vloupal zloděj, nevěděl ale, že Kňažko bude svůj majetek bránit střelnou zbraní. Zloděj skončil v nemocnici s prostřelenou nohou – údajně jde o devětačtyřicetiletého Čecha!

Neúspěšný prezidentský kandidát a herec Milan Kňažko se podle serveru Noviny.sk vzbudil v půl druhé ve středu v noci. S pistolí v ruce šel prozkoumat šramot, který se z domu ozýval, a nachytal lupiče, který už si z domu odnášel cennosti.

Kňažko asi třikrát vystřelil, jedna z kulek lupiče trefila do stehna. Muž se z domu ještě vyplazil na zahradu, kde ho zatkla přivolaná policie. Zloděj byl později identifikován jako devětačtyřicetiletý Pavel - údajně jde o česky mluvícího muže! Navíc to vypadalo, že zloděj přesně ví, kam má pro cennosti jít.

Zloděj byl s vážným průstřelem stehna převezen do nemocnice, kde se podrobil operaci. Jeho současný stav není známý. Sám Kňažko nebyl zraněn, byl jen v pořádném šoku. K celé věci se ani policie, ani sám herec vyjadřovat nechtějí.

Video Střelba u Kňažka - TV JOJ

„Je pravda, že tam byl lupič. Až budu mít po výpovědi, což bude pravděpodobně v pátek, budu moci říct víc,“ řekl serveru Pluska.sk Kňažko.

Po incidentu herec předal svou zbraň kriminalistům k expertize. Opletačky kvůli střelbě ve svém domě by ale mít neměl. Slovenský zákon totiž umožňuje občanům SR použít legálně drženou zbraň, pokud do jejich obydlí neoprávněně vnikne cizí osoba nebo v něm setrvává.

ivoadler ( 12. ledna 2017 15:18 )

Líp než já nevypadá, a to jsem starší a nebydlím v paneláku. Mám rodinný domek. Kdybys četl můj blog, tak bys to věděl.

kukuku ( 12. ledna 2017 14:03 )

Ale Rath přece dostal školení, jak se má rozkrádat - už když byl v ODS.

kukuku ( 12. ledna 2017 13:56 )

A kobyla Nečasová, co tak dřela a nafasovala kabelky z celé Pařížské - ta byla v ČSSD ? A Janoušek si mohl tu modrou palici v klidu léčit v lochu - a záhadně se dostal ven (a zpátky těžko půjde) - také je z ČSSD ?

tomik007 ( 12. ledna 2017 13:49 )

MLUVIL CEZKY - koneczne se to zacina vyrovnavat

sodoma ( 12. ledna 2017 13:37 )

majojo...podotykam, ze ho vratil v oktobri 1989, v case ked vratenie titulu narodny umelec nebolo gesto, ale sa za tento cin sa zatvaralo a vedel do co ho ide. v novembri 1989 ako jediny herec moderoval zhromazdenia, ktore boli tvrdo sledovane stb a nebolo vobec jasne, ako situacia v cssr skonci. Majojo....ste hlupak, ktory pise bla bla bla len aby si kopol, bez toho, zeby mal co len male povedomie o tom o com to jeho bla bla bla je.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud