Syrský migrant chtěl znásilnil dívku (20): Zachránil ji její táta!

Ilustrační snímek
Autor: lm - 
11. 1. 2017
22:58

Německo má nového hrdinu! Je jím sedmapadesátiletý otec z města Kleve, který zachránil svou 23letou dceru před znásilněním. Dívku cestou domů přepadl notně opilý syrský migrant (23). Naštěstí si všimla, že ji pronásleduje, a stačila přivolat otce. O případu s odvoláním na tiskovou zprávu policie informovala německé média.

Mladá dívka (23) se v sobotu ráno kolem půl šesté vracela domů z diskotéky. Nejdříve běžela na nádraží, aby si vzala taxíka, jenže k její smůle tam zrovna žádný vůz nebyl. Domů se proto vydala pěšky.

Cestou si všimla muže, který šel opačným směrem po druhé straně ulice, a když se minuli, začal ji sledovat. Po několika metrech pak přešel na stejnou stranu jako dívka, což ji vyděsilo. Okamžitě proto vytáhla telefon a zavolala svému tátovi (57), aby mu řekla, že ji cestou domů někdo sleduje.

Otec na nic nečekal a ihned se vydal dceru hledat na koloběžce. Násilník mezitím dívku doběhl, udeřil ji do obličeje a odtáhl ji mimo cestu, kde se na ni začal sápat. Na místo naštěstí tou dobou přijel otec oběti a násilníka z dcery strhl. Muže přemohl a zadržel do příjezdu policie. Podle vyšetřovatelů jde o 23letého syrského migranta, který byl pod vlivem alkoholu. Násilník byl vzat do vazby a obviněn z pokusu o znásilnění. Dívka po útoku skončila v nemocnici.

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud