Těhotnou ženu rozsekal syrský migrant mačetou: Zastavil ho hrdina, který ho srazil autem

Autor: shp - 
25. 7. 2016
18:59

Prodávali spolu kebaby v rychlém občerstvení. Jejich vztah byl ale možná více než kolegiální. Syrský migrant (21) se rozhodl svoji těhotnou polskou kolegyni (†45) v jihoněmeckém Reutlingenu zabít. Vzal na ni mačetu a rozsekal jí hlavu. Při svém běsnění zranil dalších pět lidí, než byl zastaven hrdinou, který ho srazil autem.

Útočník a oběť se dobře znali. Co mezi nimi bylo, není jasné. Zatímco vyšetřovatelé prozatím tvrdí, že motiv problémového muže, který se v minulosti dopustil drogových deliktů a krádeží, není jasný, zahraniční média již o důvodu útoku spekulují.

Britský Daily Mail uvedl, že mohlo jít o zločin z vášně. Miloval Syřan ženu, kterou zabil a nemohl mít? Zničilo ho, když se dozvěděl, že je těhotná? Nebo to byla jeho přítelkyně, která ho chtěla opustit? Vše jsou zatím jenom spekulace. Vypadá to však, že šlo o pár. Útočící migrant navíc nebyl psychicky v pořádku.

Podle policie nyní vrah není schopen výslechu, takže z něj žádné informace vyšetřovatelé nedostanou. Muž je zraněný. Jeho řádění totiž ukončil hrdina ve vozu značky BMW, který když viděl, že pobíhá se zakrvácenou mačetou, srazil ho autem.

V tu chvíli na útočníka skočili policisté, kteří ho zpacifikovali a zastavili. Syřan utrpěl zranění v obličeji. Než byl jeho řádění učiněn konec, zranil však mladík pět dalších lidí. Zaútočil dokonce na pár, který jel v autě.

Mačetou rozsekl sklo vozu, načež ženě způsobil vážná poranění v obličeji. Muž utrpěl psychický šok. V blízké restauraci pak sekl mladíka mačetou do obličeje. V nemocnici skončily i dvě další ženy, které napadl. Syřanův útok se podařilo natočit na video.

Útočník byl úplně mimo. S mačetou běhal dokonce za policejním autem,“ řekl webu Bild jeden ze svědků. V Reutlingenu nyní panuje velký strach. Policie však uklidňuje místní obyvatelstvo, že šlo o ojedinělý útok.

Německo se však v posledních dnech stalo místem několika krvavých útoků muslimů. V Mnichově v pátek zaútočil Íránec, který postřílel 9 lidí a 35 jich zranil, než otočil zbraň proti sobě. V neděli odpálil v bavorském Ansbachu bombu Syřan, který se odpálil a zranil 10 lidí.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Krepelka ( 19. srpna 2018 19:42 )

Všichni muslimové jsou psychicky narušení 😒

montelbrus ( 6. srpna 2017 22:16 )

merkelovou postavit před soud,pohnojila celou evropu

parma49 ( 24. listopadu 2016 10:11 )

Chudák syřan, jednal s těmi nejlepšími úmysly se svým bohem v srdci a vy jste na něj tak zlí. Ještě že tady máme sluníčkáře kteří se ho zastanou a nabídnou pomocnou ruku.

Poompoo ( 14. října 2016 10:11 )

To jako vážně ? Magor pobíhá po okolí s mačetou a napadá lidi...a bezpečnostní složky jen vyčkávají než se toho ujme obyčejný člověk který už se na to nemůže dívat jak jsou lidi masakrováni a zastaví to řádění. Policie už jen nasadí pouta , záchranáři mu dají náplast na bebíčko a hurá sním do vězení kde se bude mít skvěle. Jděte už do pr.... Ta *** měla být střelena do rukou nebo nohou a veřejně lynčována. Zatím to řádění islámu odnáší jen obyčejný lid na který naše vlády serou.

Zorka ( 13. srpna 2016 03:29 )

Lidi víte vůbec co je islám?Je to ta nejhorší a nejodpornější víra jaká může existovat!Ten jejich uchylnej prorok Mohamed byl do 40 ti let obyčejnej válečník vrah a pedofil,který přepadával a zabíjel a nutil všem ostatním lidem svojí víru násilím,a ještě k tomu pedofil který si vzal 6ti leté dítě za svoji manželku!Mimochodem pedofílie je v Evropě zakázaná!A tohle tady chceme?At táhnou zpátky domůů odkud přišli!Nikdo je tady vevyspělé Evropě nechce!Ani tu jejich ůchylnou pedofilní víru!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa