Pobodal ji a vláčel za autem před zraky jejich syna: Žena se uzdravuje, lékaři mluví o zázraku!

Autor: aba - 
8. 12. 2016
19:24

Otřesný případ napadení šokoval Německo na konci listopadu. Turecký přistěhovalec Nurretin B. (38) tu brutálně napadl svoji exmanželku Kader K. (28) přímo před zraky jejich dvouletého syna. Nejdříve ji pobodal a poté ji přivázal za auto a vláčel ulicemi. Žena se teď v nemocnici zotavuje.

Případ, nad kterým zůstává rozum stát. I tak se dá pojmenovat napadení nebohé ženy, podle všeho po hádce o alimenty. Muž ženu nejprve pobodal, potom ji přivázal lanem za svoje auto a objel několik bloků, než se lano jako zázrakem samo uvolnilo a ženu tak vysvobodilo.

Kader byla okamžitě převezena do nemocnice a jejího bývalého manžela zadržela policie. Žena podstoupila náročnou operaci mozku a byla udržována v umělém spánku. Teď ale přišla z nemocnice šťastná zpráva – Kader se zázračně uzdravuje!

„Už může mluvit, poznává své příbuzné a navzdory velmi závažným zraněním pravděpodobně nebude mít žádné neurologické následky,“ vyjádřil se k jejímu případu pro deník Bild právník matky oběti Roman von Alvensleben. Z lékařského pohledu se takovéhle zotavení rovná zázraku! S Kader jsou v kontaktu i policisté vyšetřující případ, zatím však neprovedli žádné oficiální výslechy, dokud nebude úplně v pořádku.

 

Doporučujeme
sores ( 8. prosince 2016 20:50 )

Kre.té.na zavřít ale před basou mu udělat to samé, aby poznal jak to šmakuje do.bytek. Kéž by dostal v base pořádnou mlátičku.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud