Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 11°C

Opilý syn z Přerovska hodil po otci křovinořez a kladivo, pak mu podpálil kabát

Opilý syn z Přerovska hodil po otci křovinořez a kladivo, pak mu podpálil kabát. (ilustrační foto)
Opilý syn z Přerovska hodil po otci křovinořez a kladivo, pak mu podpálil kabát. (ilustrační foto)  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: dce - 
8. srpna 2016
14:42

Drsný útok opilého syna na otce se odehrál o víkendu na Přerovsku. Vše začalo hádkou, ale nakonec vzduchem létaly věci jako křovinořez nebo kladivo. Syn na závěr otci polil kabát benzinem a zapálil ho.

Tragicky mohla dopadnout rodinná hádka mezi opilým čtyřicetiletým mužem a jeho o dvacet let starším otcem. Sobotní rozepře v obci na Prostějovsku nakonec skončila fyzickým útokem.

„Muž napadl svého otce nejprve slovně a vyhrožoval mu, že ho připraví o život. Na zahradě rodinného domu po něm pak nejprve hodil křovinořez, kterým ho zasáhl do ramene, a následně kladivo, které napadeného minulo,“ uvedla podle serveru iDnes.cz přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Muž nakonec svého otce dvakrát praštil pěstí do obličeje a benzinem mu polil kabát, který pak zapálil. Otec musel vyhledat kvůli poraněním v obličeji lékařskou pomoc. „Podezřelého policisté zadrželi, převezli na služebnu a následně eskortovali na záchytku do Olomouce k vystřízlivění,“ dodala Zajícová. Za ublížení na zdraví a nebezpečné ohrožování hrozí muži až tři roky ve vězení.


Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání