Útočník polil manželku hořlavinou a zapálil: Žena bojuje o život

Ilustrační foto  (Autor: scom)
Autor: lm, ČTK - 
7. prosince 2016
13:02

V obci Kronshagen na severu Německa zapálil dnes z neznámých důvodů pachatel ženu, která utrpěla popáleniny na celém těle a je v ohrožení života. Podezřelým je jedenačtyřicetiletý muž, kterého policie krátce po činu zatkla.

Ženu pachatel podle německých médií polil dosud neznámou tekutinou a zapálil na chodníku před klinikou dvanáctitisícové obce, která leží nedaleko Kielu. Žena, k níž zatím nejsou známé bližší informace, se z místa snažila utéct. Dostala se na druhou stranu ulice, kde jí pomohli kolemjdoucí, kteří plameny uhasili.

„Nebylo možné poznat, jestli jde o ženu, nebo o muže,“ popsal stav oběti po útoku policejní mluvčí, podle něhož čin vidělo deset až 20 svědků. Motiv činu policie vyšetřuje. Podle listu Kieler Nachrichten je oběť manželkou pachatele.

dandova ( 7. prosince 2016 16:20 )

Tak jsem koukla na bild.de, to je síla, ten chlap je tu už 20 let!

1049an ( 7. prosince 2016 16:16 )

Strojový překlad z Kolínského expressu: Žena byla převezena do nemocnice s vážným zraněním, jejich stav je stále velmi kritická. Krátce po incidentu, muž byl zatčen v místě činu oblasti. Podezřelí jsou podle policie pomocí 41-letý muž, který vstoupil Německa z Afriky asi před 20 lety a povolení k trvalému pobytu má. 38-letý obětí je muž, který vstoupil do země krátce po něm z jedné země do Německa oddělena ženou. Oba jsou rezidenty mnoho let v Kielu.

hanka666 ( 7. prosince 2016 15:13 )

Koukněte na bild.de

ollina ( 7. prosince 2016 13:59 )

Máme právo znát původ pachatele

adelinda ( 7. prosince 2016 13:39 )

Jo, pro jistotu radši nenapíší, že to jsou nějací tmavší spoluobčané . Tohle tam dělají hlavně Turci

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud