Feťák chtěl upálit svou babičku: Polil ji hořlavinou, sirky mu ale vytrhla a utekla z bytu!

Muž chtěl upálit svou babičku, ta mu na poslední chvíli vzala sirky a utekla z bytu! (Ilustrační foto)
Autor: tp - 
22. 6. 2014
09:55

Polil svou babičku hořlavinou, vytáhl sirky a začal jí vyhrožovat. Ta naštěstí neváhala, zápalky mladíkovi vytrhla z rukou, rychle zmizela z bytu a zavolala policii. Muž, který už byl odsouzený za držení drog tak půjde do vězení na mnohem delší dobu!

Hádka s vlastní babičkou dovedla muže až k takové šílenosti. „Polil mě hořlavinou a chtěl mě zapálit. Vytrhla jsem mu z rukou zápalky a šikovně jsem z bytu odešla,“ řekla Helena H. k incidentu. Na poslední chvíli tak unikla tragickým následkům.

Muž, který žil v bytě právě se svou babičkou, byl problémový už dříve a podle svědků byly hádky na denním pořádku. „Také den před incidentem jsme slyšeli křik až do čtvrté do rána,“ napsaly novinky.cz.

Policie pachatele zadržela na Slovensku ve městě Humenné ihned po činu a nyní mu hrozí další tři roky vězení. Přitom je již odsouzený k 12 měsícům natvrdo, které si má odpykat za výrobu a držení drog.

 

 

Doporučujeme
djaba ( 22. června 2014 20:42 )

Asi byla babka lakomá .

annael ( 22. června 2014 20:15 )

Výjimky existují všude i v "modernosti". Ovšem je rozdíl i v tom, že jste k ní chodili dobrovolně, že vás neměla na krku stále, že jste k ní nebyli odloženi rodiči. Pocit odložení bývá jedním z důvodů nesnášenlivosti dítěte k babičce - pokud by nebyla, pokud by se nenabídla a pod. vyrůstal/a bych s rodiči stejně jako jiné děti. Také bohužel není žádnou výjimkou, že se moderní tolerantní babička, dříve se setkávající s vnoučaty pouze občas, promění v daleko větší kvočnu, než je jich máma, pokud má ty děti najednou trvale na krku.

jana999 ( 22. června 2014 18:19 )

tak naše bábina byla modernější než naše rodiče i v dospělosti jsme se šli radit raději s ní a nikdo z nás drogy nebere

annael ( 22. června 2014 12:17 )

To rozhodně měli. Bohužel v některých rodinách přetrvává zvyk z doby minulé, že rodiče hoděj dítě na krk babičce, případně ona se sama nabídne aby měla pocit důležitosti a odůvodní to tím aby oba rodiče mohli pracovat, pak výchovu nezvládne, jedním z hlavních důvodů bývá rozdíl dvou generací a vzájemné neporozumění prakticky ve všem a většinou to moc dobře nedopadá. V lepších případech jenom dítě babičku nesnáší, případně i nenávidí za zastaralé názory a výchovné metody, ale obejde se to bez násilí. Ze své dřívější praxe bohužel případů kdy babička pně suplovala rodiče a skončilo to špatně, znám víc než dost. Netvrdím že nepohlídám vnoučata a pravnoučata ale jde jenom o pohlídání, pak zpět k rodičům a ti vychovávají, ti určují pravidla, ti jsou s dětmi po většinu času.

bubliiinka ( 22. června 2014 11:32 )

jak je vidět výchova kolabuje ve více rodinách

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa