Šokující přiznání těhotné feťačky: »Mám radši drogy než své nenarozené dítě!«

Autor: rc - 
13. listopadu 2016
18:09

Miluje víc drogy než své nenarozené dítě! Niki (25) je už sedm let drogově závislá a se svým partnerem Jesseym žije v dodávce. V pořadu Dr Phila přiznala, že raději »nakrmí« svou touhu po droze než nenarozené dítě.

Niki byla cílevědomá studentka. Před sedmi lety však její cestu zkřížily drogy, kterým propadla. Jak sama přiznává, denně je schopná za heroin utratit až 450 dolarů. Pětadvacetiletá dívka žije se svým přítelem v dodávce na Floridě a vydělává si jako prostitutka.

Vše, co dělá, jde na drogy, a to i přes to, že je v osmém měsíci těhotenství. „Všechny peníze, které vydělám, jdou na drogy. Raději nakrmím svou závislost než své nenarozené dítě,“ řekla Niki v pořadu Dr. Phila, kam se s přítelem Jesseym přihlásila v naději, že jim pomůže.

Do pořadu byla pozvána i Nikiina rodina, která byla naprosto zděšena. Její matka a sestra se bojí, že se Niki nedožije Vánoc.

Niki v pořadu přiznala, že se už tři roky živí prostitucí. Klienti jí volají každý den a ona chodí k nim domů, a to i v době, kdy je v očekávání! Její přítel začal brát drogy před šesti měsíci, poté, co začal žít s Niki. Svou partnerku dokonce doprovází na setkání s klienty a je si stoprocentně jistý, že dítě je jeho. Jeho přítelkyně se při pohlavním styku se svými klienty chrání. „Na devadesát procent je otcem dítěte Jessey,“ řekla Niki. „Ale je šance, že otcem dítěte by mohl být jeden z mých klientů,“ dodala.

Nenarozené dítě je důvodem, proč se pár přihlásil do pořadu Dr Phila. Jessey natočil Niki, kdy po užití heroinu upadla do bezvědomí a on drží její bezvládnou hlavu ve svých rukou. „Právě teď je někde jinde. Bude v pořádku. Kdyby s ní bylo něco špatně, její rty by byly modré, tmavší,“ říká ve videu Jessey. „Ona je mimo tak čtyřikrát až pětkrát a já se bojím, že bych mohl přijít o ni nebo o dítě. To je důvod, proč potřebujeme vás, Dr Phile, abyste nám pomohl,“ pokračuje. „To je šílené. Jak tohle může tomu dítěti dělat?“ vydechla v šoku její sestra.

 

Niki je však v současné době připravena změnit svůj život. Chce jít na detox a jejím jediným cílem je být čistá. Svému dítěti touží být dobrou matkou a chce srovnat vztahy se svou rodinou. Nikina sestra Samantha však se svou sestrou nechce mít nic společného. „Nenávidím tě,“ řekla Samantha své sestře do očí.

ejvm1712 ( 14. listopadu 2016 07:55 )

Mladej je evidentně hyspánec a hlka je hnus. Nemá cenu psát o takových lidech.

nyxx ( 13. listopadu 2016 19:02 )

Co je na tom šokujícího, takhle to mají všechny fetky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud