Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Jan (†28) se ztratil cestou z oslavy narozenin: Tělo našli v žumpě

Autor: lm - 
8. listopadu 2016
19:35

Smutný konec má pátrání po osmadvacetiletém Janovi, který se ztratil cestou z vlastní narozeninové oslavy. Mladíka přes týden hledala rodina, kamarádi i dobrovolníci. Tělo muže bylo objeveno v hluboké žumpě.

Policisté, příbuzní, kamarádi, dobrovolníci – po pohřešovaném Janovi (†28) ze slovenské Hřinové pátral každý, kdo mohl. Ani po týdnu neztráceli naději. Bohužel ale pátrání šťastný konec nemělo.

Jan se ztratil cestou z vlastní narozeninové oslavy v nedaleké Detvě. Tělo mladíka nakonec objevila majitelka pozemku na okraji Detvy nedaleko hlavní cesty. Jan byl v několik metrů hluboké žumpě. Přesnou příčinu smrti určí nařízená pitva, soudní znalec při ohledání těla nezjistil známky cizího zavinění.

Video Jan se ztratil cestou z oslavy narozenin, tělo našli v žumpě. - TV JOJ

tomik007 ( 8. listopadu 2016 21:18 )

JANOSZIK - si v podstate taky skocil na hak

delviar ( 8. listopadu 2016 21:05 )

Problém bude asi v tom.že si dal ,,dobre do sosáku,,niekokoho nasr@l a dostal dobre do tlamy-tak ako býva v tomto kraji zvykom.S takýmto ksichtom je to vysoko pravdepodobné.Tam sa aj spieva: Detviansky chlapci-šikovní,vrtkí do bitky....

e.44 ( 8. listopadu 2016 21:03 )

Co to měl asi za "kamarády" s kterými slavil? Nechat jít nadranýho oslavence samotnýho domů, to z pařeb zamlada fakt nepamatuju. Vždycky se chodilo v houfu nebo ve skupinkách, nikdy jsme nikde nikoho nezapomněli.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud