Matka udusila syna (†17 měs.), video s mrtvým tělíčkem a smajlíky pak poslala otci

Autor: shp - 
6. 11. 2016
15:01

Žárlivou matku z Allegheny v Pensylvánii popadl amok a rozhodla se, že se krutě pomstí svému příteli. Když byl v práci, začala mu posílat zprávy, že ublíží jeho dětem. Nakonec Christian Clark (21) udusila svého syna Andreho Price III. (†17 měs.) a video s jeho mrtvolkou zaslala zdrcenému otci.

Když odešel Andre Price Jr. do práce, začala mu jeho přítelkyně posílat výhružné zprávy. „Tvoje děti tady nejsou v bezpečí. Nechci je tu. Odpověz mi, nebo půjdu do vězení za ohrožování dětí,“ stálo v jedné z prvních zpráv.

Jdu je zabít,“ napsala v další zprávě, k níž přidala hystericky smějící se smajlík, kterému tryskají slzy z očí. V tu dobu už bylo zle. Clark chytila malého Andreho za hlavu a tlačila mu obličej k matraci tak dlouho, dokud nepřestal dýchat.

Poté se o to samé pokusila s dvouletou dcerkou Angel. Naštěstí neúspěšně. Aby otce dětí potrestala co nejvíce, zaslala mu děsivé video s mrtvolkou syna. „Ach, podívej se, Angel je stále naživu a potí se. Oproti tomu tvůj syn nedýchá,“ říká na něm.

Pro vraždící matku si vzápětí přijela policie. Žena se snažila vymlouvat, že syna již mrtvého našla. Pak ale strážci zákona objevili zprávy, které psala příteli. Clark musela obrátit a jít s pravdou ven. Za vraždu dítěte a pokus o další jí hrozí až výjimečný trest.

Doporučujeme
Bystrozraky ( 6. listopadu 2016 22:29 )

Karacito, však v Americe se dějí jenom samé zázraky. Podívejte se na jejich volby. Kdyby se provalilo tolik špatností u nás na kandidáty, tak by tady bylo po volbách. Tam to jede dál. Však oni si vzali SSmana Brauna a byli první na měsíci, zatímco tvrdili, že jsou to právě Rusové, kteří využívají německé zajatce.

bibs_7 ( 6. listopadu 2016 22:18 )

Tak, z tohodle nám uz dalsí neurochirurg a jadrový fyzik halt nevyroste, no...

pohlavnenakazenajusa ( 6. listopadu 2016 21:14 )

To dělají žárlivé ženské i u nás. Honzíka Rokose matka ubodala, aby jej nemusela předat otci, jiná dala dcerce vypít fridex...

vosavopruz ( 6. listopadu 2016 17:17 )

stejně by z něj vyrostl kriminálník

duality ( 6. listopadu 2016 16:45 )

Opice jsou *** no...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud