Potetovaný šílenec uškrtil přítelkyni a jejího nemocného syna. Dopadli ho v bordelu

Autor: shp - 
20. září 2016
16:17

Vztah s přítelkyní Susanne E. (†48), která se musela starat o svého nemocného syna Niklase (11), potetovaný bouřlivák nezvládl. Neslučoval se s jeho divokým stylem života. Potetovaný šílenec z německého Bonnu Marc S. (†46) oba uškrtil a následně pláchl neznámo kam.

Niklas měl vrozené onemocnění střev a vyžadoval neustálou péči. Maminka Susanne se o něj láskyplně starala. Jenže to se jejímu přítelovi Markovi nezamlouvalo. Chtěl chodit na večírky, chtěl pít a chtěl se bavit. Oba proto uškrtil.

Poté se dal na útěk s policií v patách. Ta po něm totiž vyhlásila celostátní pátrání. Fotky potetovaného Marka ukazovaly ve vysílání všechny televize. Spravedlnosti však vrah naštěstí dlouho neunikal. Zadržen byl pouhé dva dny po vyhlášení pátrání.

Osudné se vrahovi stalo jeho výrazné tetování, které považoval za tolik stylové. Právě podle něj ho totiž poznal návštěvník nevěstince v Duisburgu, kam vrah vyrazil za placenými sexuálními radovánkami. Policie dal anonymní tip, že ho uvnitř viděl v 2:20. Netrvalo dlouho a k místu hříchu se sjeli ozbrojení policisté a zásahové komando. Vrah nekladl ani odpor a nyní je v policejní vazbě a čeká na obvinění. 

ejvm1712 ( 20. září 2016 18:21 )

Takový hovado si nemá hledat ženskou s dítětem

moiaza ( 20. září 2016 17:44 )

 Prý potetovaný šílenec. U nás těch potetovaných šílenců běhá.

dudinka ( 20. září 2016 17:39 )

Blbej jsi leda tak ty! Kdoví, co měla za život. První chlap od ní nejspíš utekl, když zjistil, že jeho dítě je nemocné, a tak byla třeba po letech vděčná, že má zase mužskou "oporu" - bohužel se spletla.

sores ( 20. září 2016 16:56 )

Takovou zrůdnost dokáže jen chlap!Doufám že u nich nejsou tak mírné tresty jako u nás a dostane křeslo. V USA by ne jen dostal smrt ale ještě několik let cca 120 let k tomu kdyby se náhodou probral.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud