Jen pro otrlé! Studentky brutálně týraly zvířata. Smrt vysílaly online

Autor: rc - 
23. října 2016
09:04

Kočce rozřízly břicho, vyndaly z ní orgány a vše si točily na video! V Rusku zatkly mladou dívku, která měla se svou kamarádkou brutálně týrat zvířata a jejich smrt vysílat online.

Alinu Orlovu zadržela ruská policie ve městě Vladivostok ležícím ve východní části země. Jednadvacetiletá dívka čekala na letišti na letadlo, které ji mělo dopravit do Petrohradu. Ovšem ještě než stihla nastoupit na palubu, zadržela ji policie.

Alina spolu se svou kamarádkou Alenou Savchenko (19), která na internetu vystupuje pod jménem Kristina Hemp, čelí obvinění z týrání zvířat. Obě dívky měly brutálně vraždit psy a kočky a jejich smrt natáčet a vysílat online. Savchenko dokonce na svůj profil publikovala fotografii, na níž má oblečení potřísněné krví! Na internet dokonce dívky publikovaly video, v němž rozpárají kočce břicho a vytahují z ní orgány!

Alina však tvrdí, že fotografie a videa, na nichž dívky trýzní nebohá zvířátka, jsou podvrh! „Ráda bych řekla na svou obranu. Nevím, kdo dal tento obsah na internet. Není to poprvé, kdy mě chce někdo očernit. Ale nikoho jsem nezabila a ani nechtěla zabít,“ řekla mladá dívka Siberian Times.

Pozor! Video obsahuje brutální záběry.

Ahni ( 7. března 2017 15:54 )

 Kčemu těm lidem to je kby sem je dostala doruki ty holki udelalabisem jim to samí co těm zvířatům udělali oni

hejpockej ( 11. prosince 2016 03:35 )

dostat je do ruky, dostali by to same

hejpockej ( 11. prosince 2016 03:31 )

Tak je to vzdycky, cim vetsi srab, zamindrakovanec a zbabelec, tim bezbranejsi obeti si vybira. Ale postavit se nekomu silnejsimu, to by skuhrali a jeceli, takovych ja znam. Boze, proc nechavas takovy magory nazivu? Dyk bez nich by nam bylo vsem lip.

Matty5517 ( 14. listopadu 2016 19:21 )

 Kurvy jedny s***né

Jdjfjfj ( 14. listopadu 2016 19:12 )

 jen jsem si to přečetla us brecim *** já brecim a lituji toho když bouchnu psa kdiz něco udělá ale vychování být musí ale nikdy by mě todle nenapadlo dělá se slepice jako že se zabíjí na vaření a já brecim jen kvůli slepici

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud