Zasekl se mu syn ve výtahu, tak rozsekal skleněné dveře kladivem, přitom stačilo sjet o patro níž

Zasekl se mu syn ve výtahu, tak rozsekal skleněné dveře kladivem, přitom stačilo sjet o patro níž.
Autor: dce - 
20. 10. 2016
11:26

Strach otce chlapečka z Pardubic musel být skutečně ohromný. Jeho šest a půl roku starý chlapec se zasekl ve výtahu obchodního centra. Otec nakonec skleněné dveře výtahu rozbil, aby syna osvobodil. Sám se přitom pořezal. Jenže k osvobození stačilo, aby výtah sjel o patro níž...

Výtah v pardubickém Paláci Atrium se zastavil kvůli poruše. Uvnitř ale zůstal zavřený šest a půl roku starý chlapec, který v něm cestoval sám. Po čtyřiceti minutách, co byl uvnitř uvězněný, si jeho otec ovšem všiml, že chlapec začíná projevovat známky strachu.

Nedokázal tedy dál čekat na záchranu a prosklené dveře výtahu rozbil kladivem a šroubovákem, které mu přinesli zaměstnanci centra. Ve chvíli, když už „záchrana“ dítěte probíhala, dorazili i hasiči.

Otec svou akci vysvětlil jako využití ustanovení o krajní nouzi. Při sekání do výtahových dveří však utrpěl četná řezná poranění rukou. S nimi byl předán k ošetření záchranné službě. Celý případ si převzala k dořešení státní policie,“ uvedla podle serveru Deník.cz mluvčí pardubických strážníků Blanka Holešovská.

„Ve chvíli, kdy na místo dorazili hasiči, bylo již dítě z výtahu venku. Dle zjištění zasahujících hasičů však bylo možno chlapce vyprostit i bez použití násilí při spuštění kabiny o jedno patro níže. Proč nebyli hasiči včas přivoláni na místo události, už není otázka na nás,“ doplnila mluvčí pardubických hasičů Vendula Horáková.

vosavopruz ( 20. října 2016 16:10 )

Chudák Anička,ten Felix je fakt na palici.

oxygene.p ( 20. října 2016 13:02 )

Dali tomu fotrovy dýchnout? Možná byl pod parou. Druhá otázka je , že dostatečně nehlídal dítě , které měl na starosti. I když má pravdu s krajní nouzí , tak ta nouze vznikla jeho chybou. Takže zaplacení škody by ho nemělo minout.

zkratik ( 20. října 2016 11:58 )

....Uvnitř ale zůstal zavřený šest a půl roku starý chlapec, který v něm cestoval sám.... přesně,co píše Petr,"tatínek" s měl dát tím kladivem do svý palice

vilda696 ( 20. října 2016 11:36 )

 Tatíkovi se nedivím.Sjet s výtahem o patro měl ten debilní tupej údržbář

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud