Školák z Plzně se opil do bezvědomí: Dusil se zvratky. Nikdo nepomohl

Kluk (14) z Plzně se opil do bezvědomí: Málem se udusil zvratky (ilustrační foto)  (Autor: krimi-plzen.cz)
Autor: dce - 
30. května 2016
13:23

Teprve čtrnáctiletého chlapce zachraňovali městští policisté v Plzni. Do bezvědomí opilý chlapec se totiž dusil zvratky a nikdo mu nepomohl.

Bylo kolem sedmé v neděli večer, když na městskou policii někdo nahlásil, že se v ulici Olšová nachází značně opilý chlapec, který se tam prochází ve skupině stejně starých dětí.

Když policisté dorazili na místo, našli teprve čtrnáctiletého chlapce ležet na zemi. Podle serveru Krimi-Plzeň.cz nereagoval na slovní ani fyzické podněty. Strážníci ho uložili do stabilizované polohy a vyčistili mu ústa od zvratků, kterými se mohl zadusit.

Chlapce odvezla záchranka do nemocnice. Na místě strážníci ještě zjistili, že chlapec svým kamarádům řekl, že je mu špatně, protože pil tvrdý alkohol, a potřebuje odvést domů. Jenže pak začal v tramvaji zvracet a po chvíli nebyl už schopný ani komunikovat.

ssjs ( 30. května 2016 17:54 )

Četl jsem, že i mekta kníže si občas přihne, a pak spí, kde si sedne. Ale u něj je to státní tajemství

fortun ( 30. května 2016 16:38 )

Havlovy děti v akci

hops.1 ( 30. května 2016 16:06 )

Prezident Zeman je vrchni ozrala, jde mladezi prikladem. Misto toho, aby varoval deti pred nasledky alkoholu a koureni, je nachcanej a vypaluje si zobak, kde jen muze i nemuze a pak za to plati pokuty, prase jedno nechutny

hejhej ( 30. května 2016 15:58 )

Dnešní demokratická výchova. Místo věnování se dětem, rodiče jim dají peníze .

hidrantt ( 30. května 2016 15:52 )

tak ho nech zdechnout,krávo.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud