Chlípný farář dostal u soudu tři roky! Odvolání Tvrdoňovi nepomohlo

Autor: lm, ČTK - 
12. 10. 2016
22:00

Bývalý havlíčkobrodský kněz Erik Tvrdoň si odpyká tříletý nepodmíněný trest za zneužití čtyř žen a nezletilé dívky. Součástí trestu je i pětiletý zákaz práce s dětmi. O rozhodnutí odvolacího soudu v Pardubicích dnes informovala televize Nova.

Prověřování dnes již bývalého duchovního Erika Tvrdoně zahájilo oznámení od jedné z poškozených žen. Uvedla, že na ni muž od léta 2012 vyvíjel psychický nátlak a koncem roku 2013 ji několikrát znásilnil. Teprve po oznámení našla policie další poškozené. Podle obžaloby spáchal Tvrdoň devět trestných činů na pěti ženách – dvou dospělých, dvou mladistvých a jedné nezletilé, za což mu původně hrozilo až deset let vězení.

Koncem loňského února odešel Tvrdoň od Okresního soudu v Havlíčkově Brodě s pětiletým trestem za znásilnění a pohlavní zneužívání. Navíc mu soudkyně vyměřila pětiletý zákaz práce s nezletilými a povinnost podstoupit ochrannou ústavní léčbu. Státní zástupkyně považovala verdikt za příliš mírný a na místě se odvolala. Odvolací soud v Pardubicích následně rozsudek zrušil a vrátil k doplnění dokazování. Koncem letošního dubna havlíčkobrodský soud Tvrdoně nepravomocně potrestal čtyřmi roky vězení s ostrahou, uložil mu ambulantní léčbu a pětiletý zákaz práce s dětmi. Proti verdiktu se pak odvolal jak Tvrdoňův právní zástupce, tak žalobkyně.

Doporučujeme
1val1 ( 28. listopadu 2017 07:47 )

Zřejmě další psychopatka: "Všechny se bránily slovně i fyzicky. Proto byl trestný čin znásilnění překvalifikován na sexuální nátlak." Kolik těch křivých nařčení je, bylo a bude?

salto ( 13. října 2016 08:30 )

3 roky? Tak to tam Tvrdoň zřejmě vyměkne

vilda696 ( 12. října 2016 22:39 )

 ta zlodějská,zk.ur.ve.ná ,nenažraná církev je plná pedofilů a ***ů

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud