Zemřel otec podezřelý z vraždy Leoška (†4): Zpověď zdrcené rodiny

Autor: dce, sč - 
7. 10. 2016
16:04

Nikdo nemůže pochopit, co se v malé obci na Zlínsku stalo. Filip (†31) tu měl zabít vlastního syna (†4), poté se pokusil o sebevraždu, lékaři ho zachránili, on ale boj o život vzdal po pár dnech v nemocnici. Blízký rodiny, kterou tragédie zasáhla, vyjádřil svůj smutek a zoufalství nad celou věcí.

Tragédie zasáhla malou obec jen kousek od Zlína. Jednatřicetiletý otec Filip sem odvezl čtyřletého Leoška a své bývalé družce Heleně napsal SMSku, že dítěti ublíží. Pak vzal do ruky nůž a chlapce ubodal. Alespoň tak celou věc popisují místní. Helena nepřijela k chatě, kde se celá tragédie odehrála, včas.

Dítěti už nemohli pomoci ani záchranáři. Filipa, který si rovněž ublížil, se podařilo udržet při životě, ve čtvrtek ale v ostravské nemocnici zemřel. Podle místních to byl pohodový kluk, nikdy s ním nebyly problémy. On sám ale v poslední době řešil partnerské spory i osobní prohry.

„Velice špatně se mi o tom mluví, vůbec to nechápu,“ řekl Blesku člověk blízký rodině. „Býval jako dítě bezproblémový, nyní hodně uzavřený. Nemohu vůbec pochopit, jak to mohl udělat tomu malému chlapečkovi, který vůbec za nic nemohl. Člověk, i když padne na dno, tak se to přece dá řešit úplně jinak, ale on nyní především zničil život družce,“ dodal zdroj, který si nepřál být jmenován.

Smutnou událost nadále vyšetřuje policie, která ovšem vzhledem k informačnímu embargu neposkytuje žádné informace.

Doporučujeme
boball ( 8. října 2016 10:41 )

Zabije si vlastní krev,místo aby si našel jinou babu,jedním slovem idiot

an.manchester ( 7. října 2016 23:33 )

to se vazne neda rozumem pochopit, mate li cit soucit aspon trochu, prece nezabijete male dite! i cizi nebo co ja vim jakekoliv!

an.manchester ( 7. října 2016 23:28 )

do tech sporu ze v rodine nevidime a objektivne nemuzeme nic rici tak ani tak. Mohl to byt super chlap a ona nenasytna s.v.i.n.e, jelikoz nic neni jen tak jen tak. Ale?jak je mozne, ze byl takovy sobec a mstivak, ze dokazal zavrazdit to male navic jeho dite? Takze z tohoto uhlu to byl a je uz mrtvej semenici se vepr , co se vysemenil a pak zabil dite. Mozna ale by mela byt odsouzena a to k trestu smrti i jeho zena a dite dano k adopci, jelikoz i mezi zenami jsou hysterky a uplne bestie, ktere tak dlouho provokuji az cloveka dozenou k vecem, ktere by neudelali Kdyby to byl dacan, tak by o dite nemel zajem o stridavou peci atd, ale zachoval se take jako h.o.v.a.d.o, tady zadny hrob a dat ho sezrat toulavym psum za to co udelal nevinemu diteti! mohl rici dejte ho k adopci nebo cokoliv ale ne ho vrazdit kvuli zrude jeho zene!

wanaxa ( 7. října 2016 19:40 )

Jo souhlas, vždycky jsou to ti hodní a uzavření do kterých by to nikdo z okolí neřekl. Ale nejhorší je, že se to děje každý den, pořád něco. Jeden si bez toho nepřečte zprávy. A to se tady lidi bojí pár uprchlíků. A co dělají naši lidi? Děs. Ubodají kluka ve škole,vystřílí hospodu, zavraždí vlastní dítě. Nechápu

majojo ( 7. října 2016 19:23 )

 To jsou fakt nové informace zlatem k nezaplacení.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud