Vražda dítěte na Zlínsku: Otec měl svého synka (†4) ubodat!

Autor: dce - 
5. 10. 2016
20:02

Tragická událost šokovala malou obec na Zlínsku. Otec měl v úterý večer zabít svého teprve čtyřletého syna a pak se pokusil o sebevraždu. Podle FTV Prima jedenatřicetiletý muž chlapce ubodal! 

Smrt malého chlapce už řeší policie. Sousedé z obce, kde k tragédii došlo, tvrdí, že policie i sanitky začaly k chatě přijíždět přibližně v půl šesté v úterý večer. Záchranáře měla zavolat maminka mrtvého chlapečka. Její expartner jí podle FTV Prima poslal SMS zprávu, ve které jí prozradil svůj chladnokrevný úmysl.

Pak měl vzít nůž a… „Údajně měl otec ubodat svého syna, je to hrozné,“ řekla jedna z místních obyvatelek. Zabít se pokusil i sebe. Lékaři na místě pro chlapce už nedokázali nic udělat, jeho otce transportoval do nemocnice v Ostravě vrtulník.

Policie na celý případ uvalila kvůli věku oběti a povaze události informační embargo. Za zkratem, podle sousedů jinak klidného a pohodového muže, mohly stát neshody mezi bývalými partnery, kteří měli synka ve střídavé péči.

kukuku ( 6. října 2016 19:52 )

Nepochopila jsi, že laktační psychóza bývá zneužívána na obhajobu manželek, které zabijí své dítě ze stejného důvodu jako tento otec - prostě jim hrábne, protože toho na ně bylo moc.

tvujosudzmrde ( 6. října 2016 12:05 )

Ještě že ne pejska!!

karel.kolajik ( 6. října 2016 09:39 )

Promiňte mi prosím za toto sprosté slovo. HOVADO!

ellenic ( 6. října 2016 09:24 )

kukuku Čí laktační psychóza? Chlapci byly čtyři roky, laktační psychóza se vyskytuje po porodu nebo po ukončení kojení a trvá několik týdnů až měsíců.

kukuku ( 6. října 2016 08:58 )

Jestli to nebyla ještě laktační psychóza. Matky to na ni často uhrají - když kočárek s dítětem natlačí pod metro apod.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud