Týnku našli mrtvou před domem na Proseku: Policie konečně ví, co ji zabilo

Autor: ljš - 
4. 10. 2016
20:55

Vypadalo to jako vražda, po třech měsících je ale definitivně jasno. Smrt šestadvacetileté Týny, jejíž tělo bylo začátkem července nalezeno před vchodem do paneláku na Proseku, nezpůsobil nikdo další. Ukazují to konečné výsledky soudní pitvy.

Kristýna před smrtí prohýřila noc v proseckých barech a ráno ji náhodný kolemjdoucí našel bezvládně ležet u vstupu do domu. Dívce už ale bohužel nebylo možné pomoci. „Sáhnul jsem na ni a cítil jsem, že je kůže volná, není pružná. Navíc měla na hrudníku černé skvrny. Já jsem viděl za války spoustu mrtvol, takže jsem si říkal, že je to konec. Ale stejně jsem pro jistotu hned volal sanitku,“ řekl tehdy Blesku. 

Přivolaný lékař už mohl jen konstatovat smrt, Týna byla v té době mrtvá už desítky minut. Přestože nikde nebyla krev, bylo její úmrtí označeno jako podezřelé. Dívka totiž podle svědka měla na hrudníku tmavé skvrny a nedalo se vyloučit, že s tělem někdo manipuloval. Na místo tak dorazila mordparta v čele se svým šéfem Josefem Marešem.

O den později si ale obyvatelé Proseka už mohli oddechnout, předběžné výsledky pitvy vraždu vyloučily. A tento závěr se o tři měsíce potvrdil i konečnou pitevní zprávou. Ta podle FTV Prima konstatuje, že za Kristýninou smrtí byly zdravotní problémy. Zřejmě tak nešlo o kombinaci léků a alkoholu, jak se domnívali její kamarádi. Policie případ na základě pitevního protokolu odložila.

Video Na Proseku našli mrtvou ženu (†26). - David Malík
1080p 720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
Tessi ( 28. dubna 2017 02:59 )

Jezisi lidi, jak dokážete byt odporni - hyeny

ejvm1712 ( 5. října 2016 12:14 )

Týnka byla kurva a o tom to je

an.manchester ( 5. října 2016 12:12 )

 1 z hospodskych va..n k dispozici , jine ovsem na to nezemrou. Byla tedy nemocna - infarkt? Jen by asi hodne ctenaru zajimalo jaka tesy nemoc ji takto rychle usmrtila- alkohol asi zvedl krevni tlak..kdovii po smrti draha x lidi kolem a vsechny pkati stat a mohli byt vyuziti k opravdovemu pripadu a ne ozrale k...e ktera umre ze

pavel981 ( 5. října 2016 10:46 )

Jo - stejné jako ten "NETRO", co umřel "záhadně" na Baru Naprostá nezodpovědnost k sobě a rodině !

petrzn ( 5. října 2016 09:23 )

Tak pěkná holka... no i když teď už asi tak pěkná nebude, bude už slušně rozložená.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud