Čtvrtek 27. ledna 2022
Svátek slaví Ingrid, zítra Otýlie
Zataženo, déšť se sněhem 4°C

Záhadná smrt Daniela B. (†22): Policie zveřejnila výsledky pitvy

Pohřešovaného Daniela našli mrtvého.
Pohřešovaného Daniela našli mrtvého.  (Autor: Policie ČR)
Autor: dce - 
6. října 2016
13:18

Dva týdny pátrala rodina i policie po zmizelém Danielu B. z Kunratic u Cvikova. Prvního října přišla smutná zpráva – byl nalezen mrtev jen pár stovek metrů od domova. Policisté nyní zveřejnili výsledky soudní pitvy.

Dvoutýdenní pátrání po dvaadvacetiletém mladíkovi nepřineslo šťastné zprávy. Kunratický zemědělec našel Daniela oběšeného na stromě poblíž posedu, asi kilometr od jeho domova.

Soudní lékař předběžně vyloučil cizí zavinění, totéž potvrdila i pitva. „Proběhla soudní pitva, ta neprokázala cizí zavinění,“ řekla televizi Prima policejní mluvčí Ivana Baláková.

Den před svým zmizením se Dan popral s jiným mladíkem kvůli dívce. „V sobotu se popral kvůli holce. Pral se poprvé, dokonce kvůli tomu i brečel, ten druhý kluk skončil v nemocnici s šitím hlavy. Měli ho pustit ten den, co se brácha ztratil, ale tvrdí nám, že s tím zmizením nemá nic společného,“ řekl Českolipskému deníku během pátrání Danielův bratr Tomáš.

Daniel po sobě nezanechal dopis na rozloučenou, možným motivem sebevraždy ale může být právě nešťastná láska.

toriaya ( 7. října 2016 00:17 )

Nechápu, co se to na severu Čech děje, ale tři oběšení mladí chlapi během pár dní? Tento, další v Liberci prý kvůli holce a další v Ústí n. Lab., kvůli dluhům! Ti dva dokonce během dvou dnů. škoda mladých životů řešit se to dá i jinak....

kiwi65 ( 6. října 2016 17:20 )

 To do těch novin píšou Vietnamci nebo co.Kur.va přečtěte si to po sobě vy idio.ti Nová doba novinář nemusí znát pravopis a češtinu.....

renatka.jan ( 6. října 2016 13:49 )

.... a další nová slova: dvoutýdnenní; zmiozením.

zwil ( 6. října 2016 13:36 )

...s jiným mlídek??? Kur.va, čtěte po sobě ty srač.ky...nedáte dohromady ani slovo pořádně, natož celou větu...už by vás měli zakázat.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání