Máma Adama (†14), který zemřel v libereckém bazénu: Snažíme se jít dál, kvůli němu

Autor: ljš - 
9. 10. 2016
05:14

Před měsícem přišla o milovaného syna. Máma čtrnáctiletého Adama (†14), kterého našli mrtvého v potrubí divoké řeky libereckého bazénu, stále prožívá obrovskou bolest. Chlapec byl jejím jediným dítětem.

„Dnes je to měsíc, co Adam odešel,“ napsala v pondělí nešťastná máma Míša na svůj facebookový profil. V komentářích ji okamžitě zahrnuli přátelé podporou a soustrastí. „Všem, co na nás myslí, děkuji. Držím se kvůli němu. Snažíme se jít dál, máme mnoho přátel, kteří pomáhají, a to dodává sílu a energii. Všem ještě jednou děkuji, snad to jednou oplatím,“ odepsala jim.

Přestože už od tragédie uplynuly čtyři týdny, policie zatím stále neuvedla, co Adamově smrti předcházelo. „Vyšetřování stále probíhá,“ řekla Blesku policejní mluvčí.

Adam záhadně zmizel v sobotu 3. září, když se byl s kamarády koupat v libereckém bazénu. Po několikahodinovém pátrání bylo jeho tělo nalezeno za bezpečnostní mřížkou v potrubí atrakce zvané divoká řeka. Jak se tam chlapec dostal, je stále záhadou.

Video Pohřeb Adama, který zemřel v libereckém bazénu. - Blesk - Zbyněk Pecák

jyrka ( 9. října 2016 17:03 )

Tady v Liberci už se ví, jak to bylo. Nacpali ho tam ty "kamarádi". Postupně dali pryč dlaždičky a pak ho tam narvali a on se tam utopil.

papik ( 9. října 2016 13:06 )

Protože někdo musel být první a ten první byl zároveň i poslední, důvod tu už řečený byl. Proč ale chyběla mřížka, stále nevíme.

ivanak ( 9. října 2016 12:39 )

To máte pravdu,taky bych nesvěřovala svojí bolest bulváru,ani nevím,co ty lidi k tomu vede.S tím nesouhlasím.Jen jsem se vyjádřila k tomu,že děti prostě dělají různé věci o kterých nemáme my rodiče ani tušení a neznamená to,že jsou ze špatné rodiny.

kukuku ( 9. října 2016 12:30 )

Jasně, jako s Kramným - není třeba shromažďovat důkazy, hlavní je čekat dva roky a pak kriminalisti všechno od stolu rozřeší.

zkratik ( 9. října 2016 11:47 )

jo,jasně a proč to nevcuclo nikoho před ním?Ostatně,kriminalisti v,co maj dělat,nechme to na nich

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud