Opilý Slovák pobodal v Plzni tři revizory, kudlou pořezal i ženu

Autor: shp - 
16. 9. 2016
19:55

Být revizorem v Plzni, není žádný med. Na vlastní kůži se o tom přesvědčili dva muži a žena, kteří tuto práci vykonávají. Ve Skvrňanech na ně zaútočil kudlou opilý Slovák (61), kterého nachytali bez jízdenky. Skončilo to vážnými zraněními.

Namol opilého Slováka zajistili tři revizoři v tramvaji číslo 2. Na zastávce ho vyvedli a chtěli jeho přestupek řešit. On se však choval jako smyslů zbavený a na trojici vytáhl nůž.

Jednoho z mužů sekl nožem přímo přes obličej a způsobil mu několikacentimetrovou ránu na tváři. Pak neváhal napadnout dokonce i ženu a tuto bodl nebo řízl do ruky. Nakonec napadl i třetího revizora,“ informoval web Krimi Plzeň.

K útoku došlo dnes v půl páté odpoledne. Na zastávce tramvaje ve Skvrňanech cizinec ve věku 61 let napadl a nožem zranil několik osob. K incidentu došlo poté, co všichni vystoupili z tramvaje. Muže jsme na místě za použití donucovacích prostředků zajistili a následně nadýchal 3,01 promile,“ uvedla k případu mluvčí policie.

Agresivní Slovák byl zpacifikován policisty. Revizoři museli být s řeznými a bodnými zraněními ošetřeni. Útoků proti revizorům v Plzni přibývá. Jenom před týdnem napadl Afričan revizora, kterého brutálně zbil.

Doporučujeme
Desterz ( 17. září 2016 14:31 )

Cože? Tak to taky mrože!

genicon ( 17. září 2016 10:53 )

Ach bože ! Zakázal bych nože !

ellenic ( 17. září 2016 09:53 )

A ještě mu Bleskáči zakryjí oči , asi presumpce neviny, teď se bude zjišťovat, zda si to neudělali revizoři sami. Stejně ho jeho okolí pozná, zmetek jeden , jezdit na černo a ještě použít nůž .

1049an ( 17. září 2016 08:41 )

Revizoři v Plzni si troufají většinou jen na etnicky slušně vypadající lidi. Toho černocha zřejmě považovali za "lékaře či inženýra". V autobuse 41 na Vinice se neukážou ani náhodou, protože ví, že tam jezdí UK, Slováci a cikáni.

dietr ( 17. září 2016 08:02 )

Na zastávce ho vyvedli a chtěli jeho přestupek řešit...po opětovném přečtení článku mi došlo, že se Slovák jen bránil proti přesile, aniž chápal, co po něm ti magoři vlastně chtějí.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud