Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Oblačno, déšť 14°C

Sex s dívkami v ústavu měli skoro všichni terapeuti, tvrdí bývalá zaměstnankyně

Autor: lm - 
14. září 2016
22:00

Sex s klientkami resocializačního ústavu v Galantě měli téměř všichni terapeuti! Tvrdí to bývalí zaměstnanci, kteří jsou ochotni vše dosvědčit před soudem. Případ zneužívané 14leté Natálky už řeší i slovenští poslanci.

Sexuální skandál na Slovensku odstartoval případ mladé Natálky, která se do resocializačního ústavu dostala ve 14 letech. Do Galanty ji nechala umístit její maminka, která doufala, že tu dívka bude stranou od špatné party, které se chytla, a začne nový život. Na místo toho ji tu ale zneužil muž, který se o ni měl starat.

Ústav všechno popírá, mezitím se ale přihlásilo několik dívek, které popsaly, jaké se v Galantě děly zvrhlosti. Přidali se k nim i bývalí zaměstnanci. Podle poslance Daniela Lipšice mu jedna z exzaměstnankyň sdělila, že klientky v ústavu zneužívali skoro všichni terapeuti.

O pomocném terapeutovi, který měl sex s nezletilou Natálií, prohlásila, že jde o arogantního blázna, který měl poměr minimálně se dvěma dívkami. „Dobře věděl, že jsou nezletilé, věděl, co dělá, děti tu měly peklo. Všichni kolem mě měli poměr s klienty až na jednoho kolegu a kolegyni,“ citoval poslanec terapeutku, která se přihlásila policii. 

Lipšic si chce povolat na kobereček ředitele ústavu Petra Tománka, který se za své zaměstnance postavil. Poslanci totiž odmítají argumentaci, že děvčata už do ústavu přišla s bohatými sexuálními zkušenostmi. To jsou nezletilé drogově závislé šlapky, proto si s nimi mohou dělat, co chtějí. Tohle nám tím vlastně chtějí říct. Je mi z toho na zvracení. Co to je za argument, že když byly v minulosti promiskuitní, tak nevadí, že jsou zneužívány?“ rozhořčil se pro TV Markíza Lipšic.

 

ejvm1712 ( 15. září 2016 10:02 )

Kámen šoupal cihlu a expracovnici sralo,že ji nikdo

delviar ( 15. září 2016 09:25 )

Hlupáci jsou všude,nejen na Slovensku.Proč je nutné hloupě rýpat do našich sousedú se kterými máme výborné vztahy?

fotrpjotr ( 15. září 2016 04:38 )

Terapeuti byli psychyicky narušeni,tak souložili o závod.

tomik007 ( 15. září 2016 00:55 )

Tak je to pomocny terapeut a nebo je to pomocny kuchar??? Zda se ze v to Czobolandu maji jeste vetsi b o r d e l nezli v Czehorzsagu - a tohle ted ovlada PRAHU

dzambulka007 ( 14. září 2016 22:57 )

Doporučuju přečíst od Frýbové Hrůzy lásky a nenávisti. Bylo to ještě za bolševika, ale to samé. Čím jsou děcka bezbrannější, tím větší gauneři se k nim cpou. Nechápu naivitu až slepotu lidí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud