»Terapeut« Jakub, který měl sex s chovankami: Je to kriminálník, v ústavu vařil

Autor: ljš - 
14. září 2016
11:18

Drogy, krádeže, a dokonce kriminál! Mužem, který údajně v resocializačním ústavu ve slovenském městě Galanta zneužíval čtrnáctiletou Natálku a i další svěřenkyně, je podle tamních médií zlodějíček Jakub. Za terapeuta se dívkám jen vydával, v ústavu zřejmě pracoval jako kuchař.

Jakub pochází z Devínské Nové Vsi, jeho rodina už zde ale nebydlí. „Byl grázl od první třídy, měli s ním strašné problémy. Chodil za školu. Když byli tak ve čtvrté, páté třídě, shromažďovali se tu a pili čučo, víno nebo co a kouřili,“ řekla televizi Markíza jedna z místních obyvatelek, která si ho pamatuje.

Netrvalo dlouho a Jakub propadl drogám a základní školu ani nedokončil. Začal se tak živit drobnými krádežemi a neváhal prý okrást ani vlastní rodinu. Podle Markízy si před pěti lety odseděl rok ve vězení v Hrčiarovcích nad Parnou.

Pak si našel práci v kuchyni ústavu v Galantě, který už dobře znal. Jako mladistvý se zde totiž snažil zbavit závislosti. S jeho mizerným vzděláním a trestním rejstříkem pochopitelně terapeuta dělat nemohl, dívkám to ale nakukal. „Řekl mi, že za to tam budu mít nějaké výhody. Že když budu hodná, tak bude chodit Ježíšek,“ popsala Natálka, co jí po sexu s ní sliboval.

Dívka od něj nakonec místo výhod chytla dvě pohlavní choroby. Její zoufalá matka ji našla v ústavu polonahou a v horečkách. Další chovanky pak vypověděly, že je zneužívali i jiní pracovníci ústavu. Slovenskem tak nyní otřásá pořádný skandál.

tomik007 ( 14. září 2016 14:51 )

Ten je zralej na Prazsky magistrat

darina1 ( 14. září 2016 13:00 )

Takového magora zaměstnají. Ať mu v tom kriminále udělají to samé.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud