Deset dnů věznil Zdeněk H. (36) Dana (16) a Janu (13) v garáži v Ústí nad Labem. Nepředstavitelný strach prožívaly nejen děti, ale i jejich rodina. Pomoci se jim nedostávalo ani od policie.
Matka uneseného Daniela (16) si syna našla sama: Policie šestkrát zklamala!

1.Mávali rukou
Dvojici teenagerů z Litoměřicka unesl Zdeněk H. Deset dnů čekali na záchranu, která nepřicházela. Policisté prý mávali rukou nad domnělým útěkem dvou zamilovaných dětí.
2.Dopis nepřesvědčil
Podle rodičů nebrali vážně ani dopis, který Daniel (16) z vězení domů poslal a v němž bylo několik náznaků, podle nichž se dalo vypátrat, kde děti jsou. Napsat dopis jim umožnil únosce. „Ve chvíli, kdy si policisté v dopise přečetli, že děti jsou u kamarádů, přestalo je to zajímat,“ kroutí hlavou Danova matka.
3.Neprohlédli databáze
Zaráží ji několik věcí – jak mohli profesionálové, kteří mají tolik možností a hlavně povinnost chránit občany, tak liknavě přistupovat k hledání. „I kdyby spolu utekli, jsou to pořád děti,“ dodává babička.
Policisté mají k dispozici databáze, do kterých nejspíš ani nenahlédli. V nich by totiž našli záznam Zdeňka H. o předchozích pokusech o únos a možná by za pár dní děti osvobodili.
4.Dokonce odrazovala
„Ta policistka, které jsme dopis 6. září přinesli, postupovala naprosto liknavě. Vůbec žádný zájem,“ vzpomínala Danova matka. „Pořád jsme ji upozorňovali na ty věci, co jsme v dopise našli, ale ona nás od toho odrazovala, že tam nic není… Bylo to hrozné zklamání.“ Nakonec se tedy po stopě vydali sami.
5.Rádio? Kamufláž
„Už jsme stáli u té garáže a zevnitř hrálo rádio. Policisté ale říkali, že je to asi kamufláž kvůli zlodějům. Ani když jim majitel vedlejší garáže říkal, že ho viděl s velkým monoklem pod okem, nenapadlo je, že se děti mohly bránit – to má z nějaké rvačky na diskotéce, říkali,“ krčila rameny Danova máma.
6.Mobily bez zájmu
„Vždyť děti měly zapnuté telefony, nikdo nechtěl ani jejich IMEI (jedinečná čísla mobilních telefonů, pozn. red.). Podle nich je mohli zkusit najít, ale telefony je začaly zajímat až pět dní po zmizení,“ tvrdí matka. V té době už se jich Zdeněk H. zbavil.
VŠE O ÚNOSU JANY A DANIELA ČTĚTE>>>ZDE!









S PČR máme zlé zkušenosti. Pan Hollý, šéf Bohnic z ODS, schován za blázinec PNB, také zneužil, "sorry", využil PČR ? PČR je banda podvodníků ? Pan Hollý nejenže hájil propuštění vražedkyně, i když opakovaně tvrdila, že bude vraždit. Ale udal i za slušné zveřejněné texty invalidu s dítětem, jenž text neeeepsal (!), ale p. Hollý usoudil, že ano. Invalida obdržel od p.Hollého před soudem kopii tzv. urážejícího (spíš pravdivého) textu, že údajně : PNB týrá Alzheimery hladem (vakuově balené jídlo Alzheimerů si nosí sestry domů ?), Alzheimera musíte krmit min.10 min., zapomíná i jíst, sestrám je cizí člověk lhostejný ?, Alzheimery sestry nepřebalují, nechají je i 5h ve výkalech, neléčí svrab, oční záněty, opruzeniny, Alzheimery uspávají sedativy, aby umírali hlady "v klidu" ? Aby je utýrali k smrti ? Invalida tomu jen věří, nic víc, nikomu neubližuje svou vírou, pane Hollý ! Pan Hollý je tak "nenasytný" při své mzdě např. 150 000 Kč/měs. z našich daní, že jako mstu za víru invalidy v něco napsaného na netu žádá sankci 100 000 Kč a omluvu ?
Kdo asi soud vyhraje ? Invalida nebo šéf Bohnic a současně podšéf a bývalý šéf všech psychiatrů ? Když všichni policisté, st. zástupci a soudci potřebují doživotně znalecké posudky od psychiatrů, tj. od podřízených p.Hollého ?
Pane Hollý, udáváte nevinné, za pomoci PČR zastrašujete diskutéry ? Vše anulujeme, abyste nemusel nutit policistu Prahy 8 k ev. lžím a podvodům. Omluva hned všem, abyste nemuseli, p. Hollý, kriminalisté Prahy 8 a spol. udávat a stíhat za slušné, ev. pravdivé texty s tázacími větami. Nic netvrdíme, na všechno se jen ptáme, tzv. nepřemýšliví bezmozkoví Einsteini s IQ často 70-80, jak sdělil PČR v TV !
Já bych policii nevinil, spíš osoby odpovědné za to, že nechají běhat po světě psychopaty. Ti jsou za prvé schopni nejhoršího, a za druhé jsou ve většině případech trestně nezodpovědní