Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Oblačno, déšť 19°C

Známý plzeňský feťák se pobodal a tak se vyděsil, že před sebou začal utíkat

„Tak si mě vyfoť, mr*ko!“ křičel muž na fotografa serveru Krimi-Plzeň.cz.
„Tak si mě vyfoť, mr*ko!“ křičel muž na fotografa serveru Krimi-Plzeň.cz.  (Autor: krimi-plzen.cz)
Autor: dce - 
24. srpna 2016
11:04

Případ, který zanechá snad každého v údivu, se odehrál v Plzni. Feťák, který je místní policii dobře známý, ohrožoval své okolí nožem. To ale až poté, co pobodal sám sebe a natolik se vyděsil, že před domnělým útočníkem začal utíkat. Policisté ho museli zpacifikovat přímo na ulici.

Celou věc popsal serveru Krimi-Plzeň.cz svědek závěru celé honičky na pomateného muže. „Zpoza rohu ze Škroupovky vyběhl nějaký cikán s nožem v ruce a za ním běželi dva chlapi. Ti ho dohnali, jeden muž mu ten nůž nějak vykopl a začali se s ním prát na zemi. Myslím, že oni nebyli útočníci, ale spíše se ho jen snažili zadržet,“ prohlásil.

Během chvíle byli na místě policisté a muže si zpacifikovali. „V Purkyňově ulici došlo ke rvačce několika osob, během které byly poraněny dvě osoby. Více informací zatím k dispozici není, na místě stále pracuje náš výjezd,“ uvedl mluvčí policie.

Policii dobře známý dlouhodobý uživatel drog skončil v nemocnici. Ošetřen musel být i jeden z mužů, kteří feťáka naháněli. Jak se později vyjádřila mluvčí, feťák si zranění na zadku a rukou způsobil nožem sám. Pak prostě běžel s nožem dál ulicí a ohrožoval své okolí. Dva muži ho údajně zadrželi v jeho vlastním zájmu.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud