Čtvrtek 1. června 2023
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil
Polojasno 25°C

Feťák sejmul pěstí kolemjdoucího, pak mu začal skákat po hlavě

Feťák Ricky Hema napadl v Sydney několik lidí.
Feťák Ricky Hema napadl v Sydney několik lidí.  (Autor: Youtube.com)
Autor: shp - 
1. března 2016
14:14

Byl sjetý a zatraceně agresivní. Australan Ricky Hema (36) ze Sydney pod vlivem metamfetaminu zaútočil nejméně na čtyři lidi. Při nejlítějším útoku sejmul kolemjdoucího zákeřnou ranou pěstí z boku a poté, když se nebožák svalil na zem, mu začal skákat po hlavě. A nepřestal, i když viděl, že je již v bezvědomí.

Řádění feťáka Hemy začalo v hospodě, kde napadl Youssefa El-Boustaniho (74) a začal ho bít hlava nehlava. Nebohý stařík utržil několik ran a skončil na týden v nemocnici. Hema se poté vydal do restaurace blízkého hotelu, kde napadl další dva muže.

Když následně utekl, zapletl se do řeči s Oliverem Rossem (27), kterého napadl a skákal mu po hlavě. Hemovo běsnění pokaždé zachytila průmyslová kamera. Na záběrech je vidět, že muž posilněný drogou nemá strach a útočí na všechny bez rozmyslu.

Spravedlnosti však zdrogovaný muž neunikl, byl zadržen a soud mu vzhledem k brutalitě útoků zamítl kauci. Za napadení mu hrozí až 25 let za mřížemi. Sám Hema tvrdí, že si z útoků nic nepamatuje.

Mluvil jsem s rodinou Rickyho Hemy a všichni říkají, že se modlí za všechny zúčastněné,“ řekl advokát Ahmed Dib. Jestli z tohohle feťáka vyseká, tak je vážně dobrý právník.

Video  Sjetý Ricky Hema skákal muži v bezvědomí po hlavě.  - Youtube.com
Video se připravuje ...

byvalyvoliccssd4 ( 1. března 2016 18:27 )

Co mu nadáváte? Prostě člen dělnické třídy, si to poctivě rozdal s pravičáky (fackovaný je vidět vpravo). Soudruh Zeman by mu měl dát řád Rudé hvězdy za příkladnou práci představitele levice. Čest práci!

rumungro ( 1. března 2016 17:56 )

Alkáče a smažky nemá cenu léčit. protože si to způsobili sami.

ginna15 ( 1. března 2016 17:54 )

Neskutečná zruda a NIC ho neobhají 😈

nanometr ( 1. března 2016 16:40 )

Bez soudu ne. Ale feťáci by měli být zavření tak dlouho, dokud by nezmizela závislost. Jakmile by byla u někoho zjištěna droga v krvi, měl by být okamžitě umístěn v detoxikačním středisku na několik měsíců. A tam by měl pracovat.

a-z- ( 1. března 2016 16:35 )

Utratit.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa