Pátek 29. září 2023
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Polojasno 24°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Feťák na ulici bezdůvodně zkopal dívku

Muž na pražských Vinohradech bezdůvodně zkopal dívku - ilustrační foto
Muž na pražských Vinohradech bezdůvodně zkopal dívku - ilustrační foto  (Autor: profimedia.cz)
Autor: rvs, Mediafax - 
3. srpna 2011
12:15

Narkoman (31) před restaurací v Jugoslávské ulici na Vinohradech brutálně napadl dívku (16). Pěstí ji bil do hlavy a kopal ji do hrudníku. Napadená skončila v nemocnici.

Zdrogovaný muž dívku bezdůvodně napadl v úterý kolem desáté hodiny večer. Po několika úderech naštěstí zasáhli strážníci, kteří v ulici hlídkovali. "Hlídka si všimla muže, který údery pěstí a kopanci útočil na neznámou dívku. Strážníci ihned zakročili a zabránili muži v dalším útoku, dívka poté upadla na zem a stěžovala si na bolesti hlavy a břicha," uvedla mluvčí městské policie Jana Přikrylová.

Dívka po útoku skončila na jednotce intenzivní péče. Kvůli zraněním která utrpěla, se bude zřejmě muset podrobit operaci. Policie zatím případ vyšetřuje pro podezření z výtržnictví, za což by muži hrozily až dva roky vězení.

divenka ( 3. srpna 2011 16:36 )

Holka si zaplatí pobyt ve špitále - teda rodiče + doplatky za léky, případně je kupa léků, které zaplatí v plné výši... a jak k tomu přijdou??? Hlavně, aby se uzdravila a neměla do budoucna žádné následky na zdraví, ono stačí, že bude mít ošklivé sny a strach jít po ulici

divenka ( 3. srpna 2011 16:34 )

hm, tak výtržnictví.... týjo, holka ve špitále, pořádně se neví co s ní je... Nucené práce na dobu, než splatí léčení té holky, což v jeho případě bude na doživotí, fetky se vysokého věku nedožívají. Jenomže on dostane ty ty ty a nebo fešácký kriminál, kde určitě bude dostávat nějakou náhražku fetu zdarma. Fet a alkoholismus jsou navíc formou psychické nemoci, tudíž polehčující okolnost.... pokud jsou nebezpeční sobě a svému okolí, nemají co volně pobíhat po ulici!!!

Shelby16 ( 3. srpna 2011 16:10 )

Kdyby jenom poplatky. Krom bolestného a náhrady za fyzickou a psychickou újmu bych mu dala k úhradě veškeré náklady v nemocnici včetně operace ! A feťák by měl co dělat, aby to splatil do konce svého prašivého života. Peníze pro dívku ihned a feťák by to musel soudním nebo exekučním příkazem do koruny splatit !

Shelby16 ( 3. srpna 2011 15:28 )

Málem jí zabije a jen 2 roky !? V tomhle státě grázlové mají stále zelenou a je brán na ně ohled, viďte pane exprezidente Havle, kdybyste mohl tak - amnestie, amnestie !! grázlům to promineme a slušný člověk, aby se vážně bál chodit po ulici !!

e.44 ( 3. srpna 2011 14:29 )

Nejen u nás. Kdekoliv by to bylo adekvátní. Ale bohužel nejen u nás to vypadá jenom na to ty, ty, ty. A můžou za to ty pseudozastánci lidských práv, jelikož se většinou berou jenom za práva grázlů a vyžírek a slušný člověk má smůlu.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud