Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 7°C

Domácí porod na Plzeňsku: Matkou je teprve 14letá dívka

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: Foto Blesk - David Malík)
Autor: erd - 
12. června 2016
15:39

Nechybělo málo a došlo k dvojnásobné tragédii. Teprve čtrnáctiletá dívka absolvovala domácí porod, když nastaly komplikace. Na místo však dorazila nejen záchranná služba, ale i policie. Dívka je totiž vzhledem k věku obětí trestného činu.

„Mohu potvrdit, že jsme v sobotu zasahovali u domácího porodu. Maminku i dítě jsme převezli do Fakultní nemocnice v Plzni, byly mimo ohrožení života,“ vyjádřila se pro deník Právo mluvčí záchranné služby Lenka Ptáčková.

Zda byla dívka znásilněna nebo šlo o oběť pohlavního zneužívání, je předmětem vyšetřování. „Vzhledem k věku dívky nebudeme poskytovat bližší informace. Případ dále prověřujeme,“ sdělila policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Benny_SHACK ( 14. září 2016 14:29 )

Zapomínáte na fakt, že v dnešní době je u slečen naprosto normální žít sexuálním životem už od 13. ;) Takže ani nemuselo jít o znásilnění. No ale bůh ví jak to je.

K4j8 ( 12. září 2016 16:48 )

Tu holku znám a věřím že na potrat by nešla jen aby nepřišli o peníze... co jiného čekat od romské rodiny ve které nikdo nepracuje

Devil ( 24. června 2016 15:15 )

 Jste omezený rasistický lopaty..

bell ( 21. června 2016 17:24 )

hmm soudite podle sebe že .....ani se nevi jestli šlo o romku nebo češku ale už tu maj plnou pusu romu .....pokud vim v posledni době v tv ukazujou prave češky jak rodi ve 14 letech a pak to zabiji o romce nikdy nebyla řeč tak si laskavě pořadně zjistěte informace a pak tu uražjte a taky se prvni zamyslete nad sebou furt cigani a přitom češi jsou kolikrat horši.....

ufounek ( 18. června 2016 12:21 )

trošku to uvedu na pravou míru.....slečna je od nás vesnice,žije u pěstounů a byla znásilněná,ale o tom se dozvěděli až po tom,co se přišlo na těhotenství....na potrat již bylo pozdě,a nerodila doma!!!jednalo se o překotný porod a slečna porodila v sanitce!!proč si bles vymýšlí takové nesmysli???

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání