Neunesl rozchod a chtěl se zabít v autě: Opilý a bez řidičáku vrazil přímo do stromu

Autor: jg - 
5. dubna 2016
12:45

S velmi vážnými zraněními skončil ve zlínské nemocnici řidič (29), který nezvládl rozchod se svou o dvanáct let starší přítelkyní. „Nejdříve ohrožoval autem ji i jejího nového partnera, pak naboural vozidlo ženina přítele,“ informovala Lucie Javoříková ze zlínské policie.

Muž ujel a pokračovala jeho zběsilá jízda. Zřejmě v sebevražedném úmyslu najel ze silnice přes obrubník na často navštěvovanou cyklostezku, kde navečer naštěstí nikoho netrefil. Zastavil se až o vzrostlé stromy. Z vozu ho museli s těžkými zraněními vyprostit hasiči.

V autě zanechal dopis na rozloučenou. „V dechu měl téměř dvě promile alkoholu, a navíc neměl příslušné řidičské oprávnění,“ komentovala smutný případ zlínská policejní mluvčí.

Za ohrožení pod vlivem návykové látky může jít až na tři roky do vězení, policie nevylučuje ani rozšíření kvalifikace o další trestné činy.

moiaza ( 5. dubna 2016 13:36 )

Nejlepší řešení idi.ota. Vyřešil tím určitě spoustu věcí.

zkratik ( 5. dubna 2016 13:07 )

...S velmi vážnými zraněními skončil ve zlínské nemocnici řidič (29), který nezvládl rozchod se svou o dvanáct let starší přítelkyní... pleskáči,foto přítelkyně by nebylo?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud