Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Dva Rumuni unesli, zbili a celou noc znásilňovali mladou dívku na Domažlicku!

Dva Rumuni unesli, zbili a celou noc znásilňovali mladou dívku na Domažlicku! (ilustrační foto)
Dva Rumuni unesli, zbili a celou noc znásilňovali mladou dívku na Domažlicku! (ilustrační foto)  (Autor: Foto Blesk - David Malík)
Autor: dce - 
8. března 2016
16:26

Otřesnou noc si prožila teprve dvaadvacetiletá dívka z Plzně. Dva Rumuni ji nabrali do auta a celou noc ji znásilňovali. Dívka kladla odpor, a tak ji brutálně zbili. Policistům se je podařilo chytit a oba už jsou ve vazbě.

Byla noc 27. února, když dva Rumuni (24 a 31) nalákali u Havlovic na Domažlicku do svého vozu dvaadvacetiletou dívku. Přinutili ji sednout si na zadní sedačku. Jeden z mužů venku hlídal, zatímco ji druhý znásilňoval, a protože se dívka aktivně bránila, bil ji pěstmi.

Muži se vystřídali a vše se opakovalo. Jenže tím to pro dívku neskončilo – první z mužů jí chtěl znásilnit ještě análně, ale dívka se i přes tvrdé rány tentokrát ubránila. Nakonec se jí podařilo na benzince z vozu utéct.

Když vyhledala pomoc, oznámila vše policistům, kteří spustili rozsáhlou pátrací akci. Během pouhých třiceti minut našli auto i s oběma násilníky uvnitř. 

„Na místě jsme zadrželi dva cizince ve věku 24 a 31 let. Oba si následně převzali usnesení o zahájení trestního stíhání a byli obviněni ze zvlášť závažného zločinu znásilnění, kdy jim v případě odsouzení hrozí až osm let. Stíháni jsou vazebně,“ řekla serveru Krimi-Plzeň.cz k případu mluvčí policie.

jigsaw ( 6. září 2017 08:07 )

celý život jste strávily ubližováním bezbraným jedincům , až jste znásilnili dívku která si pro vašich pár minut ponese oheznou jizvu do konce života . po tomto incidentu okusíte sami co si dívka asi musela prožívat v rukou nekontrolovatelného teroru. a nyní si zahrajeme takovou hru ....

Predtor ( 11. března 2017 23:07 )

okamžitá kastrace ne zájem že EU tohle nechce

reiner ( 11. března 2017 12:06 )

reiner ( 11. března 2017 08:35 )

Co také čekat od balkánců - všechno stejná svoloč. Dělat normálně většina nebude. Např. Albánci - nájemné vraždy, prostituce, drogy, rumuni zase čo´rky, bulhaři prostituci atd.

moravacka ( 10. března 2017 14:13 )

presne ten samy nazor mam i ja. PROC by jinak lezla neznamym chlapum do auta, ze?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud