Matka se opíjela na večírcích, její malé děti zatím plakaly doma. Hrozí jí pět let

Ilustrační foto
19. 2. 2016
10:00

Pořídila si děti, zodpovědnost vůči nim ale nemá. Třicetiletá matka z Českých Budějovic bez výčitek vyrážela večer za zábavou, aniž by pro své potomky sehnala hlídání. Děti pak doma plakaly a hrozilo, že si ublíží.

Policisty do domu, kde žena bydlí, zavolali sousedé. Často totiž v noci slyšeli z jejího bytu dětský pláč a věděli, že matka v té době doma není.

„Třicetiletá žena pravděpodobně v několika případech nechávala své nezaopatřené děti nízkého věku bez dozoru, zatímco se věnovala svým soukromým aktivitám. Domů se vracela nad ránem pod vlivem návykových látek a děti mohly být po dobu její nepřítomnosti vystaveny nebezpečí smrti nebo ublížení na zdraví,“ uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura.

Žena přitom nepochází ze sociálně slabé rodiny. Teď jí ale hrozí, že skončí na rok až pět let za mřížemi, policisté ji totiž stíhají za přečin opuštění dítěte nebo svěřené osoby.

sores ( 19. února 2016 11:01 )

 Zavřít tu s.vini co si nechala udělat děti a pak se na ně vypeče!! Vždy a pokaždé trpí děti za dospěláky to je hnus a zvěrstvo!!! Spousta dospěláků nebere děti jako za rovnoprávné živé tvory.

Zobrazit celou diskusi
720p 360p
Další videa
Články odjinud