Líbí se mi řezání masa, svěřil se Daniel posedlý masovými vrahy svému psychiatrovi

Autor: dce - 
19. února 2016
10:48

Daniela (14), který před týdnem brutálně zabil svou o rok mladší přítelkyni Elišku, vyšetřovali psychiatři i soudní znalci. Nenašli u něj žádnou deviaci ani nebyl důvod k izolaci. A to i přes to, že se jednomu z nich svěřil, že se mu líbí řezání do masa a vyžívá se v masových vrazích!

Je až s podivem, co všechno může teprve čtrnáctiletý chlapec udělat, než ho úřady pošlou do detenčního ústavu. Případ Daniela B., který minulý týden zavraždil Elišku v chatce v Teplicích, otřásl Českem. Celá věc je o to horší, že chlapec páchal podezřelé činy už dávno před vraždou.

Úřady a dokonce i psychiatři o všem věděli – nikdo z nich ovšem neprojevil obavy o život a zdraví lidí z Danielova okolí. Už ve 12 letech vykradl s kamarády diskotéku, o rok později strčil spolužáka do šachty hluboké 11 metrů a ani se neotočil, aby zjistil, jestli žije.

O pár měsíců později matce vědomě zabil kočku. Daniel dokonce svému psychiatrovi podle serveru Novinky.cz přiznal svou zálibu v řezání do masa a navštěvování stránek o masových vrazích. Ani všechny tyto faktory ho nepřinutily jednat!

Chlapcovy profily na sociálních sítích jsou plné krvavých fotek, citátů Adolfa Hitlera a jeho vlastních skladeb, které obsahem až děsí. Znalci, kteří Danielův psychický stav posuzovali po případu shození kamaráda do šachty, u něj nenašli žádnou deviaci ani důvod k izolaci. Policisté případ přesto překvalifikovali na pokus o vraždu. Jenže soud postupoval příliš pomalu a Daniel stačil na svobodě ještě ubodat nevinnou dívku…

dfghjk ( 1. března 2016 15:06 )

Pěkně jsi nám tu blesku vyjmenoval, kdo všechno selhal, ale na sebe jsi jaksi pozapomněl, vždyť v té naší "armádě" různých upozorňovačů, kritiků, poukazovačů na všechny možné průšvihy a delikty jsi ty a media z nejaktivnějších. Jak to, žes na to nepoukázal ty? Co všichni tvoji podplacení "zdroje" u policie, hasičů, záchranky atdatd. kde byli, když se to dělo? No nic, to jen tak na okraj, žvaň si svoje nezávazné žvásty dál.

rentierskej ( 19. února 2016 15:00 )

já se vůbec nesměju tomu, co udělal; ale tomu, že si "trochu umím představit," co by s ním asi v sýrii dnes provedli! a článek jsem (raději) nečetl, stejně tak neslyšel ani celou reportáž v tv - taky to špatně snáším.

rentierskej ( 19. února 2016 14:57 )

tak on asi áda, na pokec aj., příjemný chlap byl..., jen se na to nesmíš dívat židovskýma očima!

rentierskej ( 19. února 2016 14:53 )

asi takhle, za názor zednik(a): 1*!

zednik ( 19. února 2016 14:25 )

 Psychopatolog Andrej Dbrbohlav má pravdu, tihle grázlové se už nezmění. Jeho názory se jiným nelíbí, takový sluníčkářský psychiatr pak s chlapečkem nemá žádný problém... Problém ale musel být i rodině zavražděné. Jednak se ty dvě rodiny znali a věděli že ten kluk je magor. Dovolí holce aby s ním kamarádila, nakonec s ním prý i "chodila". To je jako co ? Bylo jí 13. Celou noc byla s ním a rodině to nevadilo? Vydávala se na FB za 15 letou. A musela znát názory svého vraha, nevadily jí. Kdyby jí "dostal" nějaký 17 letý, dostal by 5 let za zneužití, protože si nenechal předložit OP... Je šílené, co se stalo, ale nezlobte se, tady udělala chybu ve výchově i rodina zavražděné, ať se vám to líbí nebo ne. A tohohle magora by svět už nikdy neměl spatřit.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud