Dojemné foto: Holčička drží v bříšku svého umírajícího bratříčka za ruku

Autor: lm - 
18. 2. 2016
22:59

Tento snímek vás dojme k slzám! Když Američance Brittani McIntire lékaři sdělili, že jedno z jejích dvojčat se pravděpodobně nedožije porodu, byla na dně. Pak jí ale doktoři ukázali tento snímek...

Brittani a její manžel Ian z Kansasu potomka neplánovali. Když se ale dozvěděli šťastnou novinu, že čekají dvojčátka, byli radostí bez sebe. Pak ale přišlo zklamání...

Doktoři zjistili, že malý chlapeček má díru v srdci, a navíc se mu špatně vyvíjí mozek. Zatímco jeho sestřička váží už skoro kilo, chlapeček má sotva 30 deka. "Jeho jediná šance na přežití je operace srdce, ale tu mu nemůžou udělat kvůli problémům s mozkem," řekla zdrcená matka televizní stanici FOX31. S každou následující návštěvou u doktora přicházely další a další špatné zprávy. Malý chlapec má podle doktorů mizivou šanci na přežití.

Pak se ale stal malý zázrak, který rodiče zahřál u srdce. V úterý doktorka ukázala rodičům snímek z ultrazvuku, z kterého je patrné, že se obě nenarozené děti drží za ruce. "Řekla nám, že většina dvojčat, která fotila, do sebe kope a strká, ale v případě našich dvojčátek sestřička svého bratra ochraňuje," uvedla Brittany. "Teď máme vzpomínku na ně oba spolu, která zůstane navždy a to je pro nás výjimečné," řekl táta dvojčat.

"Je jediná, kdo tam teď s ním může být a držet ho při tom za ruku. Je to po mě útěcha, že pokud skutečně zemře, tak alespoň nebude sám," dodává maminka.

Doporučujeme
blesk_z_cisteho_nebe ( 19. února 2016 05:17 )

To je zase blbost. Jak se můžou držet za ruce, když jsou každé v jiném vaku? V jednom vaku můžou být jen jednovaječná dvojčata a to chlapeček a holčička těžko můžou být.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud