Učitel v Kladně zbil studenta při vyučování: Za 7 ran pěstí dostal výpověď

Vyučující na kladenské střední škole brutálně zbil pěstí studenta.
Autor: dce - 
11. února 2016
11:09

Ke zcela otřesnému útoku ze strany pedagoga došlo na jedné z kladenských středních škol. Nepříliš oblíbený učitel zde brutálně napadl jednoho ze studentů, který před ním jen bránil spolužáka, jehož učitel slovně šikanoval.

Jiří N. (44) na škole učil od loňského září, velké obliby se ale mezi studenty nedočkal. Byl prý tichý a působil zvláštně. Jednomu ze studentů se podle serveru Kladenskélisty.cz dokonce už nějakou dobu vysmíval. Ten den, kdy došlo k útoku, působil podle studentů učitel zpočátku nervózně. 

Nervozita se ale rychle přeměnila v agresi a školáky začal hrubě a nevybíravě okřikovat. Jeden ze studentů se zastal právě dlouhodobě šikanovaného spolužáka a hněv učitele se najednou obrátil proti němu.

„Učitel se ke mně zničehonic rychlou chůzí přiblížil a začal mi sprostě nadávat. Podíval jsem se na něj a zeptal se, co se děje. V tom mě začal bít zaťatou pěstí do obličeje, udeřil mě asi sedmkrát. Přestal, až když se jeden ze spolužáků zvedl a šel k nám. Vstal jsem a zjistil, že mi teče krev z kořene nosu, který mi učitel rozsekl, zřejmě o brýle, které mi spadly při napadení na zem,“ uvedl mladík.


Zbitého a krvácejícího chlapce odvedl i přes zákazy agresivního učitele jeho spolužák k řediteli. Ten nebyl přítomen, zástupce ředitele tak chlapce okamžitě poslal k lékaři a učitele z hodiny odvolal. O všem také uvědomil policii. 

Když se o všem ředitel dozvěděl, učitele okamžitě propustil. Policie celou věc zatím řeší jako přestupek, je tedy možné, že vše skončí pouze pokutou.

jjirkaas ( 12. února 2016 21:07 )

Ty jsi přesně vzorek rodiče, který vychovává podobné parchanty, které musí bohužel trestat učitel, aby z nich nevyrostla ještě větší hovada než jejich rodiče.

flesch2z ( 11. února 2016 23:51 )

To je tedy vzor pro studenty! Jiří N.(44) by se měl léčit na psychiatrii a dostat doživotní zákaz vyučovat cokoliv, když na to nemá nervy. Zřejmě jsou pro učitele nedostačující psychotesty. Kluk se zastane spolužáka a dostane nakládačku? Jen dotknout se mého syna, tak bych toho učitele skopala do hranata, ten by se nezvedl ze země. Jeden učitel dloubl bolestivě ve 3 třídě ZŠ do žeber mého syna, který byl po operaci srdce, já se to dozvěděla od jeho spolužáka až po 3 měsících, důvod mě nezajímal. Šla jsem druhý den do školy vyřídit si to s panem učitelem, bohudík pro něj, byl už na psychiatrii a to učil čerstvě po škole cca 3/4 roku. Nikdo mi nevysvětlí, že třeťák nebo student tak zlobí, aby mu musel psychicky labilní učitel tohle udělat. Můj syn až do 8 nosil pochvaly z chování a dobře se učil, takže grázl nebyl a ani není. Mám ve velmi blízké rodině 3 učitele a všichni 3 sdílí semnou názor, že učitel se žáka-studenta nesmí hrubě ani dotknout a ani jeden z nich to nikdy neudělal, zřejmě se bojí, že narazí na takovou matku jako jsem já a to je jen dobře.

DeeDa ( 11. února 2016 17:44 )

Přesně tak!

DeeDa ( 11. února 2016 17:25 )

Dle pravopisu soudím, že pořádně ani nevíš jak vypadá školní tabule.

DeeDa ( 11. února 2016 17:20 )

Ale tak neházejte všechny děcka do jednoho pytle... Nebo snad jsou všechny děcka hned grázlové a hajzlíci? Jasně, že doba je jiná, to i já vidím, že ani k dospělým spousta děcek respekt nemá a už vůbec ne ke kantorům. Ale tak taky určitě záleží na tom, jak sou vychovaný. Moje dítě si třeba nedovolí být drzé, ví že by následoval trest. Proto taky na něj neslyším žádné stížnosti. Pokud by se chovalo doma dobře, ve škole blbě, srovnám si ho doma a ve škole si už nedovolí. A pokud jde o grázlíky, kteří jsou i doma nezvladatelní, tak snad už v dnešní době existují instituce, kam s nima....A není pravda, že všechny dnešní děcka jsou hned nevychovaný, jsou i tací,kteří mají školu od svých rodičů dosti podobnou té,kterou měli sami. Nelíbí se mi spíš to že se někdo podívá na fotku, toho kluka nezná, neví jak to v té škole bylo a hned začne soudit,když to čte jen ze článku, ve kterém navíc nebylo napsaný, že tenhle kluk je dlouhodobě problémovej a učitele dlouhodobě terorizoval. Bylo tam, že se zastal šikanovaného spolužáka. Věřím, že i to se může stát.A hned se tady ale strhne diskuze o tom, jakej je to parchant, že na to vypadá a to i přes to, že ho nikdo z této diskuze nezná. Majojo, kdyby vaše dítě přišlo domů s tím, že dostalo od kantora 7 ran pěstí, za to,že se zastal šikanovaného spolužáka, vy by jste mu ještě přidal/a? rovnou, bez zjištění příčin? Kdyby mu lípl facku, že je drzej, ok, ale nepřijde vám ten trest poněkud nepřiměřený?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud