Rodina hejtmana zažila s Pavlem K. opravdové peklo: Oloupil je, pak jim zabil dceru…!

Autor: Jana Ulrichová - 
7. ledna 2016
19:39

V tichosti a bez obřadu. Tak se rozloučí rodina hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka s dcerou Ivou (†23), kterou v hádce po návratu z hospody zabil partner Pavel K. (22).

Podle informací Blesku žádný pohřeb rodina nechystá. S Ivou, kterou hejtman vyženil, se zřejmě rozloučí jen v rodinném kruhu. Mladík, který ji jedinou ranou vedenou přesně na tepnu usmrtil, zatím čeká ve vazbě. Má o čem přemýšlet. Vzhledem ke své předchozí násilné trestné činnosti může u soudu počítat s přísným trestem.

Zabíjel totiž v podmínce, kterou dostal za loupež spáchanou také v rodině politika. Napadl a okradl totiž hejtmanovu manželku, matku Ivy. „Té se samozřejmě nelíbilo, s kým její dcera žije a má dítě. Věděla, že ji bije, k nějakému incidentu tam došlo už v jejich předchozím bydlišti,“ řekla Blesku známá rodiny.

Dodala, že tehdy si rodina vzala Ivu s její 2,5letou holčičkou k sobě, ale nebylo to nic platné. Dívka se k násilníkovi osudově vrátila, holčička už ale zůstala v rodině hejtmana, což se Pavlovi K. nelíbilo.

„Chtěl ji zpátky, přitom se ale o ni nebyl s to postarat. Z toho pramenily další konflikty včetně oloupení hejtmanovy ženy, za které dostal podmínku,“ dodal další známý. Pavel K. je obžalován z ublížení na zdraví s následkem smrti. To, že by chtěl vraždit, se mu nepodařilo prokázat. „Případná změna kvalifikace bude záležet na vyšetřování,“ řekl státní zástupce Vladimír Jan.

 

russo ( 7. ledna 2016 20:32 )

To si nevyčítej, nemůžeš přeci za to, že ses do takové rodiny narodil...

jarofenin ( 7. ledna 2016 20:10 )

 BOLŠEVICKÁ FAMILIE

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud