Adámka poleptal čert mastí: Spálil mu všechny vrstvy kůže! Hrozí trvalé následky

Autor: ljš - 
11. prosince 2015
12:15

Čertů se sice bojí každé dítě, šestiletému Adámkovi ze Šumperka ale bohužel hrozí, že na ně bude mít nepěknou vzpomínku navždycky. Mast, kterou ho pomazal jeden z rohatých, mu popálila všechny vrstvy kůže a podle lékařů může mít trvalé následky.

K incidentu došlo v sobotu večer na Mikulášském průvodu v Šumperku. Čerti tam pomazávali děti i dospělé černidlem. Malému Adámkovi a několika dalším dětem se bohužel dostala na obličej mast, která byla toxická. "Po nějaké krátké chvíli si syn začal stěžovat, že ho to velice pálí. Do té tváře mu to vypálilo nehezkej flek," řekl chlapcův otec reportérovi Krimi zpráv.

Chlapečka a několik dalších dětí nakonec museli odvézt do nemocnice. "Naši plastičtí chirurgové chlapci ošetřili pravou tvář, na které utrpěl popáleninu druhého až třetího stupně. Šlo o závažné poranění prostupující prakticky všechny vrstvy kůže. Je to zranění, které může mít trvalé následky," řekl mluvčí Fakultní nemocnice Olomouc Egon Havrlant.

Policisté se nyní snaží čerta, který dětem utrpení způsobil, vypátrat. "V současné době prověřujeme veškeré dostupné informace, které by vedly k odhalení osoby pachatele, který v současné chvíli není znám," řekl policejní mluvčí Josef Bednařík.

Adámkův táta ale nevěří, že je za incidentem úmysl. "Spíš to je nějaká blbost. Šlo o to, namíchat něco, co jde špatně umýt, a ne vědomě někomu ublížit," řekl v pořadu.

starypes ( 11. prosince 2015 15:54 )

Tomu čertovi a Adámkovu tátovi by měli tou mastí namazat koule, aby si taky užili Mikuláše, hňupi.

xxxx678 ( 11. prosince 2015 13:11 )

Tak snad to bude Adámku dobré jinak Mikuláš je hezká tradice a děti se těší.Letos na Staromáku to bylo zajímavé pozorovat...čerti,že by se dospělý bál,a některé děti se smějí a tahají je za ocas,jiné brečí,že mají chudinky "trauma"...co dítě,to originál

lunatic ( 11. prosince 2015 13:06 )

Zmiňovat trvalé následky je zavádějící ,každý z nás je zde pouze na krátké návštěvě-nejsme přeci nesmrtelní,že?

zkratik ( 11. prosince 2015 12:27 )

.....Adámkův táta ale nevěří, že je za incidentem úmysl.... doufám,že si bude otec stát za svým,když se bude soudit o odškodný

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud