K sexu nutil dceru, retardovanou dívku i neteř, dostal 6,5 roku!

Autor: jp - 
9. listopadu 2015
14:45

Na šest a půl roku do vězení poslal soud Josefa L. (42) za znásilňování a pohlavní zneužití tří nezletilých dívek. K sexu nutil dceru, mentálně postiženou dívku, kterou vychovávala jeho bývalá družka, a dokonce i neteř.

K sexuálnímu deliktu mělo dojít v době, kdy dvěma děvčatům bylo 11 let a třetí 14 roků. U muže byly na návštěvě nebo na letních prázdninách. Osahával je a na dvou z nich vykonal soulož. Zneužitým dívkám má za to zaplatit celkem zhruba čtvrt milionu.

Muž ale vinu odmítl podobně jako před 20 lety, kdy ho policie vyšetřovala kvůli podezření, že zneužil svoje sestry. Stíhání tehdy ale nakonec zastavila pro nepříčetnost muže, protože u něj byla zjištěna schizofrenie. V případě nezletilých dívek však znalci u muže žádnou nemoc neshledali.

balika ( 9. listopadu 2015 16:30 )

opravdu velký český bordel, kdyby ho zabásli a vykastrovali již před 20 lety (delikt se sestrami), tak se tohle nemuselo stát

sores ( 9. listopadu 2015 16:16 )

Opět český bordel a velká beztrestnost! Proč tak málo???? Nejméně 15 let měl dostat d.obytek odporný. Kéž by mu dali vězni za tohle pořádně zabrat do pr.dele.

frantacizek ( 9. listopadu 2015 15:48 )

to si piš, merdá retardované, tak to by mohl na ty naše české celebrity z miss, reality shows. A ostatně i tady Hoschlovou s Tuškou mohl ohnout, kdyby už na něho šla gerontofilie, popř. v pauze i tu bulvární buzerantku Turka, ten by nastavil sám.

frantacizek ( 9. listopadu 2015 15:45 )

asi kvalitní merdač. To mu asi snížili za tu retardovanou, absence sebeúcty.

hejhej ( 9. listopadu 2015 15:45 )

Jenom 6,5 roků ? Po propuštění bude to hovado ve své zvrácenosti pokračovat.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud