Pondělí 4. prosince 2023
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno -4°C

Těhotná a namol opilá: Ostravačka vyhrožovala sebevraždou

Těhotná žena vyhrožovala sebevraždou
Těhotná žena vyhrožovala sebevraždou  (Autor: Profimedia)
Autor: dce - 
19. srpna 2015
11:43

Žena z Ostravy-Zábřeh volala začátkem týdne svému partnerovi se slovy, že se chce zabít. Rozjelo se velké pátrání – žena totiž měla být těhotná!

Bylo pondělí večer, když se na tísňovou linku městské policie ozval mladý muž, že mu jeho přítelkyně vyhrožuje sebevraždou. Policisté se ji vydali hledat, jenže problém byl v tom, že její partner netušil, kde je – žena mu to totiž neřekla.

Navíc měla být podle všeho těhotná! Policisté zanedlouho našli během pátrací akce opilou ženu, která dál vyhrožovala, že se zabije!

„Zřejmě byla v zoufalé situaci, protože křičela a stále vyhrožovala, že si ublíží. Strážníci se ji snažili uklidnit a na místo přivolali sanitku s lékařem,“ řekla serveru denik.cz Margareta Nosková z ostravské městské policie.

majojo ( 19. srpna 2015 13:57 )

To je fakt vysoká informativní hodnota článku. V titulku, že byla těhotná a namol, v článku, že byla jen zoufalá.... Tak si dopihele vyberte, co vlastně chcete rozmáznout.

0chaluha ( 19. srpna 2015 13:56 )

 A co Brno Plzen tam je taky plno vozralejch zenskejch kery uz maj deti.Nesudme podle regionu mesta ci pleti vite hovajs co zazivaj v jakem zivotnim srabu jsou musela byt hodne zoufala ze se k takovydle veci odhodlala az budete vychovavat pubescenty a postpubescenty pak bud vedet o cem hovorim jsou to zoufali mlady lidi kteri bojuji s tempem a narocnosti zivota.

0chaluha ( 19. srpna 2015 13:52 )

 A co Brno Plzen tam je taky plno vozrakejch zenskejch kery uz mak deti.Nesudme pidle regionu mesra ci pleti vite hovajs co zazivaj v jakem zivotnim srabu jsou musela byt hodne zoufala ze se k takovydle veci idhodlala az budete vychovavat pubescenty a popubescenty pak bud vedet o cem hovorim jsou ti zoufali mlady lidi kteri bojuji s tempem a narocnosti zivota.

sores ( 19. srpna 2015 13:26 )

Škoda že se neoddělala. Co s takovou, je to nekvalitní člověk. Ta už bude dělat hnusoty pořád, chudák děcko.

ejvm1712 ( 19. srpna 2015 12:31 )

Ostravaci mají krátke ptaky a zobaky. Baby z Ostavy krátke vedeni a jsou to ♦

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud