Čtvrtek 27. ledna 2022
Svátek slaví Ingrid, zítra Otýlie
Zataženo, déšť se sněhem 4°C

Těhotná Romana zemřela po pádu z 10. patra: Podle pitvy byla opilá! Měla v těle i drogy?

Autor: shp - 
12. února 2015
18:47

Čekala chlapečka, byla v šestém měsíci a moc se na něj těšila. Těhotná Romana (†24) však zemřela po děsivém pádu z 10. patra na sídliště v Karviné. Na místě byla mrtvá. Policie zveřejnila šokující výsledky pitvy, podle kterých byla mladá žena v době smrti opilá, informoval web TN.cz. A nejen to...

Podle nejnovějších zjištění policie neměla na smrti ženy vinu žádná jiná osoba. Buďto tedy z okna vypadla, nebo sama skočila a její přítel Martin, který ji chytil za ruku, ji neudržel. Někteří sousedé páru tvrdili, že ji vyhodil záměrně.

Výsledky soudní pitvy v těle prokázaly přítomnost většího množství alkoholu a toxikologické látky. Kriminalisté na případu intenzivně pracovali, a jejich práce zdaleka nekončí. Stále probíhají výslechy svědků, analýzy výpovědí a jejich prověřování. Přesto indicie a dosud zjištěné skutečnosti nasvědčují, že na smrti ženy se nepodílela žádná osoba,“ řekla mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková webu.

O jaké látky šlo, nechtěla upřesnit. „Vyšetřování stále není ukončeno, nicméně se přikláníme k verzi, že dívka vypadla nešťastnou náhodou,“ dodala mluvčí. Na sídlišti se šuškalo, že Romana i přes své těhotenství bere drogy. „Prý holka měla pervitin či co. Holka tohle v životě nepoužívala,“ však odmítá její otec.

V bytě Romany se podle všeho ve velkém slavilo a alkohol tekl proudem. Pak došlo k hádce mezi Romaniným bývalým partnerem a jejím současným. Následně žena vypadla z okna. Romana se v minulosti pokusila o sebevraždu. Po skoku na dráty vysokého napětí však přežila, ale přišla o ruku. Na pahýlu nosila protézu.

janova ( 13. února 2015 12:39 )

Píšou, že se na chlapečka moc těšila. Ale nevím, jestli by chudák neskončil někde v dětském domově, když pila už v těhotenství. To prostě máma, která se těší nedělá.

lunatic ( 12. února 2015 23:15 )

Cože?! Byla opilá - ještě,že se toho pan Prof.MUdr.J Švejcar DrSc.nedožil ...

drza.drbna ( 12. února 2015 21:54 )

Chudák malý kluk, v Norsku by se měl líp.

drza.drbna ( 12. února 2015 21:53 )

Měl se mě zeptat, ale to je typicky mužský, já když jedu autem a nemohu najít cíl, tak se zeptám, mužský jezdí třebas hodinu než by se zeptali. Já bych mu byla poradila. Pěkně po mostě, při náplavách, hodit čokla do vody a zbytek by skočil zachrańovat .... Ruce by měl čisté ani by se nenamočil a mohl si žít.

zelena.karkulka ( 12. února 2015 21:50 )

Takže syna jí odebrali,teď čekala další,chlastala,fetovala.......strašný

Zobrazit celou diskusi
Další videa