Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Strážníci v Brně zastavili opilého Itala: Osočil je, že ho chtějí zabít!

Strážníci v Brně zastavili opilého Itala: Nevěděl, co je to dechová zkouška (ilustrační foto)  (Autor: Foto Blesk - Jiří Čada)
Autor: dce - 
19. července 2015
20:02

Noční akce v ulicích Brna se strážníkům městské policie vyplatila. Zastavili zjevně opilého italského řidiče. Jenže ten vůbec nechápal, co po něm chtějí. Ani nevěděl, co je to dechová zkouška!

Bizarní večer zažili brněnští městští strážníci. Když za přestupek zastavili italského řidiče, nestačili se divit. Muž uměl poměrně dobře česky, ale i tak pořád nechápal, co po něm strážníci chtějí. Měl se podrobit kontrolní dechové zkoušce, ale on vůbec netušil, co to je. V jednu chvíli dokonce naznačil, že ho policisté chtějí zabít!

Pořád nabízel, že pokutu za přestupek zaplatí a pojede dál. Když se ho nakonec podařilo policistům přemluvit, ani nevěděl, jestli má do přistroje foukat nebo z něj táhnout jako z cigarety. Nakonec mu policie naměřila 1,23 promile!

Video Policisté museli opilému Italovi vysvětlit, co je to dechová zkouška! - Městská policie Brno

kerloss ( 20. července 2015 12:36 )

arne127 je videt ze trotl jako ty se hned tak nepohleda jsi jehla v obri hromade sena a hledat te je zbytecny a ty ses nasel a zase posel.

arne127 ( 20. července 2015 11:52 )

Kerlos.Ty jsi prostě ubožák.Je vidět že jsi moc chytrosti od rodíčů nepobtal

tomik007 ( 19. července 2015 23:15 )

 Tak to byl nejaky ital - bangladezo

kerloss ( 19. července 2015 20:56 )

v dnesni dobe bych to nebral jen tak na lehkou vahu i v CR, staci ze policiste pry z nepozornosti plavce ho nahodou zabili nebyla to jejich vina byla to proste jen úmyslná nahoda ze nedavali pozor nechtel predlozit doklady za rychlou plavbu tesne pod hladinou tak ho museli zastavit stuj co stuj. dneska je rychlost vsude i plavci uz prekracuji povolenou rychlost.

gotzur ( 19. července 2015 20:23 )

Myslím, že kdyby se to stalo v jeho rodné Italii, tak tam by to pochopil velmi rychle.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud