Patrik zbil nevěrnou Evu smetákem, násadou a nakonec ji na chodníku usmýkal k smrti!

Autor: jn - 
5. května 2015
11:42

Primitiv Patrik D. (41) neunesl, že se jeho partnerka Eva Č. (†39) peleší se sousedem. Vloni na konci října ji po zhruba tříměsíčním soužití zbil, stáhl přímo ze sousedovy postele a polonahou smýkal po dvorku až na ulici. Žena po brutálním napadení zemřela.

Ještě v kuchyni vzal smeták a mlátil ji dřevěnou násadou. Bil ji i pěstmi po celém těle. Bez pomoci ji večer nechal venku,“ řekla státní zástupkyně Eva Žďárská. Žena druhý den na následky zranění v nemocnici zemřela.

Podle znalců by přežila, kdyby se do špitálu dostala hned. „Utrpěla mnohočetná zranění na hlavě, krku i nohách. Také měla zlomeninu žeber. Ale ta mohla vzniknout, když jí záchranáři poskytovali první pomoc,“ připustil znalec. Pro paní Evu byl smrtelný otok mozku.

Příležitostný zedník Patrik D., který žil s nebohou družkou v garáži v Lužicích u Hodonína, za útok teď stojí před soudem. Hrozí mu 16 let v base, pozůstalí po něm chtějí vysoudit milion. Kvůli výslechu klíčového svědka v úterý odročil soudce vynesení rozsudku na konec května.

Příběh mrtvé ženy, po které zůstal patnáctiletý syn, připomíná volný pád. Ten začal zhruba před třemi lety. „Dcera se začala stýkat s divnými lidmi. Odešla od přítele, s nímž měla kluka, a od babičky, kde bydlela, a začala se různě potulovat. Žila mezi opilci a nefachčenky. Propila si játra, prodělala zástavu srdce. Protialkoholickou léčebnu přerušila. Naše vztahy pak ochladly a moc jsme ji nevídali,“ vyprávěl soudu tatínek usmýkané Evy.

Matka zabité vypovídala v utajení ve vedlejší místnosti. Neunesla pohled do tváře muže, který ji připravil o dceru, a zřejmě ani vlastní výčitky svědomí. Její výpověď prokládaly vzlykání a pláč.

Ona se asi zamilovala. Bydlela střídavě u mě nebo na chatce, pak porůznu. Vystřídala snad tři chlapy. Nechci o nich mluvit,“ naznačila, že se násilníků sama bojí. Dodnes má noční můry a deprese z toho, jaká smrt její dítě potkala.

Její dcera poslední roky nepracovala, měla invalidní důchod. Předtím dělala postupně v továrně na cukrovinky, v obchodě, na bráně v nemocnici. „Pak zkolabovala, byla v umělém spánku. Brala prášky, ona jich měla spoustu. Na srdce, na všechno možné,“ tvrdila matka.

Smrt ženy má drtivý dopad zejména na jejího syna. Zhoršil se ve škole, chodí k psycholožce. Rodina, která byla v troskách již předtím, si podle vyjádření u soudu se situací moc poradit nedokáže.

oliiiii3 ( 6. května 2015 08:47 )

Zila v garazi,rodine to asi nevadilo ale ted budou chtit miliony,mohli se zajimat kdyz zila. Kdo chce kam.

liskabystrouska ( 6. května 2015 04:23 )

jak žila tak i dopadla

prycsvladou ( 5. května 2015 19:33 )

 eva čechová byla fetačka a kur.va,od mládí hulila trávu,kur,vila se a klepala diazepamy atd.to její maminka zapomnela sdelit.tak jak zila tak skončila

hofihofi ( 5. května 2015 13:58 )

Dobre ji tak, kdyz e tak blba a necha si prjit stareho az do pelechu a nezaridi si to. Nebij ženu v neděli Ňáký rady poslechni si, příteli povídám ti, nehoň stáda v neděli nežeň krávu ani jednu, když na to máš šest dní v tejdnu jó, nehoň stáda v neděli S ženskejma jsme se dost navyváděli povídám ti nebij ženu v neděli nebij ženu v ten svatej den, když na to máš celej tejden jó, nebij ženu v neděli Když ti satan chuť na sklenku nadělí barovej pult nepřevracej v neděli nechej na pokoji židle, když ne jindy tak v dny tyhle jó, nech saloonu v neděli Už jsme spolu za lumpárny seděli nájezd na banku nedělej v neděli neodstřeluj pokladníky, nepřepadej dostavníky jó, nech kolt v pouzdře v neděli Tak už vidím, že se chechtáš, příteli co máš teda vlastně dělat v neděli nechej lhaní, nechej rvaček, pás si připni bez bouchaček jó, než tě pastor zastřelí!

petrkramnypresident ( 5. května 2015 13:55 )

Kur_vení je mor

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud