Ubodala své dítě nůžkami na nehty: Za 15 ran dostala 16 let

Autor: ČTK, ljš - 
27. 4. 2015
14:19

Další matka vražedkyně! Soud dnes potrestal 16 lety vězení Svatavu B., která loni v Krnově ubodala nůžkami na nehty své novorozené dítě. Hned po porodu mu zasadila podle vyšetřování 15 ran. Třicetiletá žena, která je matkou ještě jedné dcery školního věku, u soudu nevypovídala. Dříve řekla, že si na okolnosti porodu a smrti dítěte nepamatuje.

Podle soudu žena vraždila v rozrušení. Porod sice před okolím úspěšně tajila, nakonec ale překvapil i ji. „Podle znalců se holčička narodila až o tři týdny předčasně,“ řekl soudce. V brzkých ranních hodinách odsouzená zareagovala tím, že miminko zavraždila.

Šlo o třetí porod Svatavy B. Při prvním podle soudce ještě studovala a dítě nepřišlo vhod. I tehdy před okolím vše tajila, nedocházela k lékaři. Dítě ale při porodu zemřelo, udusilo se pupeční šňůrou. Druhé těhotenství bylo chtěné. „Obžalovaná se na dítě připravovala, rodina se na potomka těšila,“ uvedl předseda senátu.

Ve třetím případě, kdy těhotenství skončilo vraždou, podle všeho byly hlavním motivem dluhy. Právě kvůli nim si pravděpodobně odsouzená žena dítě nepřála.

Doporučujeme
milithmad ( 13. září 2015 01:37 )

 Jak to mohla udělat❓ Tvl má 🎭schýzu, nebo co❓😨 Tak ona se stará o dítě školního věku, starala se asi dobře. Jinak by ze školy 📞zavolali sociálku❗ A druhý dítě takovým způsobem umučí⁉ Pokud není duševně nemocná, tak právo šaria.✂📍📌 Pokud je, 🔗🔒detence💊💉 do smrti.👎

teufel ( 23. května 2015 17:37 )

To je ta hnusná pizda tek debilní, že neví, že existujou baby boxy?

mopr6 ( 30. dubna 2015 12:35 )

Proč zrůdám zakrýváte oči ? A´t je všichni vidí

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud