V Německu obvinili čtyři muže: Před 20 lety upálili v Česku kamaráda!

Ilustrační foto  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: ČTK, ljš - 
11. února 2015
16:33

Málem unikli spravedlnosti! Státní zastupitelství v Erfurtu dnes obvinilo čtveřici mužů ze společné vraždy dvacetiletého mladíka, která se odehrála v roce 1994. Brutální vražda se stala na území České republiky, obvinění i oběť vraždy jsou ale Němci pocházející z Erfurtu.

Obvinění, kteří jsou nyní ve věku 40 až 47 let spolu s dalšími dvěma muži, kteří mezitím zemřeli, tehdy údajně odvlekli svou oběť do lesa v České republice, polili ji benzinem a zapálili. Ve vyšetřovací vazbě je čtveřice od loňského října. K činu se prý přiznali.

Mladého muže v roce 1994 nahlásila jako nezvěstného jeho matka. Pátrání však bylo později pozastaveno, podle vyšetřovatelů nic nenasvědčovalo tomu, že by se mladík stal obětí zločinu. Čin se stal 14. září 1994. Loni se vyšetřování obnovilo na základě výpovědi jedné ženy na zemském kriminálním úřadě v Berlíně. Erfurtští kriminalisté podle výpovědí svědků pak identifikovali čtyři podezřelé.

Motivem k vraždě mohly být obchodní spory. Podle vyšetřování chtěli obvinění muži dát svému společníkovi za vyučenou, protože prý marnotratně nakládal s penězi společné firmy.

lunatic ( 11. února 2015 16:55 )

Vida -bojovníci z ISISu nepřišli s ničím originálním;já bych ty pachatele bez milosti vydal k výkonu trestu do ČR,čili - žádný vyvoněný,německý kavalec s HD televizí,nýbrž standart pryčna a primitivní buzna za zády ...

tomik007 ( 11. února 2015 16:44 )

 JESTE ZE FUNGUJI TY SOUDY V OKOLNICH ZEMICH

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud