Vražda Elišky: Její vyšetřování se blíží ke konci!
Vyšetřování brutální vraždy Elišky (†9), kterou v Klášterci nejdříve znásilnil a poté uškrtil její strýc Roman K., se blíží ke konci. Za hrůzný čin muži hrozí až výjimečný trest, informoval web TN.cz.
Podle nejnovějších informací vyšetřovatelé předpokládají, že budou mít vše potřebné k uzavření vyšetřování hotové do konce února.
Následně potrvá několik dní, aby vypracovali obžalobu, kterou musí schválit státní zástupce. Ten odhaduje, že ji soudu dodá někdy v polovině března. Poté může být naplánováno hlavní líčení.
Strýc Elišku loni na začátku září vyzvedl ve škole, poté zatáhl do lesa, kde ji znásilnil a zavraždil. Policii se k činu doznal dva dny po nalezení jejího těla. Na soud čeká v litoměřické vazbě.
A co mama ma nejakou novou kerku a piercing a co baba porad glga na namesti??Onehdy jsem ji potkal na namesti nalitou jako vzdy a vychechtanou jak leco.Spravni herci.Je to smutne a blbe co napisi ale te male je tam nahore lip nez s takovema pizdama